https://telegram.me/empireoflies

انشقاق در شورای ربع پهلوی؛ استعفای رویا عراقی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرویا عراقی معاون سید حسین کاظمینی بروجردی (از مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان(عج))و نماینده وی در کانادا، از شورای ملی ایرانیان که شازده رضا پهلوی سخنگوی آن است کناره‌ گیری کرد.

رویا عراقی پس از دستگیری بروجردی به ترکیه فرار کرد و در آنجا برای اخذ پناهندگی از هیچ اقدامی فروگذار نکرد که از جمله آنها می توان به عنوان فعال حقوق بشر، مدافع محیط زیست، حقوق دان و دکتر! ذکر کرد که در این راستا حتی در شورای جعلی ربع پهلوی نیز عضو شد و کمیسیون حقوق بشر را دست گرفت.

وی پس از سه سال عدم توانایی در اخذ پناهندگی، اقدام به ازدواج موقت با افشین افشین جم پدر نازنین افشین جم (همسر وزیر دفاع سابق کانادا) جهت اخذ پناهندگی می کند که این اقدام وی خشم بسیاری از ضدانقلاب را به همراه داشته که در این راستا در سایت صهیونیستی بالاترین در خصوص وی اینگونه مطلب منتشر شده که:  ” رویا عراقی صیغه ای کاظمینی بروجردی پس از ۳ سال دست آویز قرار دادن حقوق بشر در ترکیه از راه اندازی کمیپین گرفته تا عضویت در شورای ملی و ایجاد کمیسیون حقوق بشر برای حمایت از صیغه ای خود، بالاخره دست از کاظمینی کشید و به کانادا رفت و با افشین افشین جم پدر نازنین ، رابطه جدید خود را از سر گرفت.”

البته این زن به اصطلاح دکتر در جواب حملاتی که از طرف ضد انقلاب به وی می شد و وی را فردی هرزه می دانستند گفته بود یک عده ای بی شرف اومدن در فیس بوک و بر علیه من در حال شایعه پراکنی هستند من هر کاری که میکنم به خودم مربوط هست و فکر نمیکنم زندگی شخصی من به کسی مربوط باشه. من هم انسان هستم و میتونم شوهر کنم با هر کسی که دلم بخواد چه آقای بروجردی و چه آقای افشین جم.

وی اخیرا در فیس بوک خود در یادداشتی کوتاه نوشته است: «احتراما بدینوسیله به اطلاع می رساند که اینجانب از تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۱۶، از شورای ملی ایران، کناره گیری نموده ام »رویا عراقی نه علت کنارگیری خود را عنوان کرده، و نه توضیح داده که چرا کناره‌ گیری خود را پس از چند هفته اعلام کرده است.

شورای ملی ایران در آوریل ۲۰۱۳ در پاریس اعلام موجودیت کرد در مجمع موسس این شورا ، شازده رضا پهلوی به عنوان سخنگوی شورای ملی ایران برگزیده شد.البته از همان زمان تا کنون بسیاری از طیف های سلطنت طلب این شورا را به رسمیت نمی شناسند و ادعا می کنند که ربع پهلوی با تقلب به این سمت رسیده است و البته با وجود این که سخنگوی این شورا است خود را مسئول و رئیس این شورا و بلکه تمام طیف سلطنت طلبان می داند.

به نظر می رسد که رویا عراقی در ماه های اخیر به طیف هایی از اپوزیسیون که از مخالفان ربع پهلوی هستند بسیار نزدیک شده و به پیشنهاد آنها از این شورا استعفا داده .البته برخی از تحلیل گران و منابع نزدیک به شورای ایران گفته اند که عملکرد رویا عراقی در کمیسیون حقوق بشر این شورا مطلوب شخص شاهزاده نبوده و وی از عراقی خواسته که جای خود را به شخص دیگری بدهد.

منابع:

باشگاه خبرنگاران

کیهان

روز نما

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رویا عراقی معاون سید حسین کاظمینی بروجردی (از مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان(عج))و نماینده وی در کانادا، از شورای ملی ایرانیان که شازده رضا پهلوی سخنگوی آن است کناره‌ گیری کرد. رویا عراقی پس از دستگیری بروجردی به ترکیه فرار کرد و در آنجا برای اخذ پناهندگی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme