https://telegram.me/empireoflies

اندر حکایت موج توئیتری برای آزادی یک زوج تروریست

 

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  چند روز بعد از درگیری های رسانه های ضد انقلاب و جریان های حامی آنها در داخل و خارج کشور بر سر نامه به ترامپ این جریان در اقدامی برای فراموش نمودن این واقعه خیانت بار از اذهان عمومی و سرپوش گذاشتن بر افتضاح ضد انقلاب که انشقاق عمیقی را در جبهه ضد انقلاب خارج نشین به وجود آورده به سیاه نمایی از اوضاع زندانیان امنیتی داخل ایران دست زده است.

از آنجایی که برخی از زندانیان امنیتی در ایران در راستای همکاری با ضد انقلاب هنوز در زندان ها از اقدامات خود توبه نکرده و در راستای برنامه های آنها قدم بر می دارند از هفته ها پیش در زندان دست به اعتصاب غذا زده اند و دلیل این کار را هم وضعیت بد زندان یا بهانه های بی جای دیگر قرار داده اند.

از مدت ها پیش اعتصابات غذا در زندان های ایران رسمی برای زندانیان شده تا به این وسیله به حامیان خود در بیرون زندان این پیام را ابلاغ کنند که با رسانه ای نمودن این اقدامات می توانند ضمن فشار به حکومت برای آزادی آنان هم زمان می توانند حیثیت قوه قضائیه را هم خدشه دار کنند و پرونده حقوق بشری ایران را هم در مجامع بین الملل سنگین تر نمایند.

در روز های اخیر در فضای توئیتر بسیاری از ایرانیان تحت تاثیر رسانه های ضد انقلاب در خواست آزادی دو تن از زندانیان امنیتی را داشتند.جالب این که در برخی خبرها آمده بود که ارش صادقی برای اعتراض به انتخابات دستگیر شده اما اخبار موثق تر می گوید که وی یکبار در کردستان زمانی که پنهان شده بود دستگیر کرده بودند.

از موارد اتهامی دیگر ویرفت و آمد در محافل دراویش گنابادی بوده و نکته دیگه اتهامات ایشان ارسال گزارش از توی زندان برای رسانه های غربی با هدف سیاه نمایی از اوضاع زندان های ایران بوده است.

از طرفی همسر ایشان به خاطر حمایت از برخی زندانیان امنیتی بازداشت شده که در رسانه ها گفته شده وی به دلیل حمایت از شوهرش دستگیر شده.

گلرخ ایرایی در پرونده خود حمایت از شهرام احمدی یکی از افرادی که کارش عضوگیری داعشی ها در داخل ایران بوده و نیز حمایت از زینب جلالیان عضو بازداشتی گروه تروریستی پژاک را دارد. زینب جلالیان همان دختریست که در سن ۱۴ سالگی به این گروه پیوسته(این سخنی  است که یکی از اعضای خانواده ایشان گفته).همسر آرش صادقی حتی عکس کاور پروفایلش رو هم به خانم زینب جلالیان اختصاص داد.

البته در پرونده گلرخ ایرایی که در رسانه های فارسی زبان معاند عنوان شده ایشان به خاطر توهین به رهبری به ۱۵ سال زندان محکوم شدند اما گویا بازداشت طویل المدت ایشان به خاطر قضیه دیگری است و ان هم اتهام جاسوسی است. یکی دیگه از اتهامات این زوج متهم امنیتی ارتباط با یک تروریست است.

این تروریست در سال ۷۸ و در درگیری های کوی دانشگاه بازداشت شده بود که کلی کمپین و گروههای حمایتی برایش تشکیل شد بعد از مدتی آزاد شد و دوباره فعالیت های خودش رو ادامه داد و باز هم بازداشت شد. بعد از ازادی به ترکیه رفت و جز فعالان حقوق بشر شد!! یکی از سایت های حمایت از تروریست های داعش بیشترین تبلیغ را برای آزادی او کرد در حقیقت یکی از موارد اتهامی ارش صادقی ارتباط با این تروریست است. اما انچه سرو صدا زیادی در توئیتر به پا کرده اعتصاب غذای ایشان است.

مردم ناآگاه بدون این بدانند از چه شخصی حمایت می کنند در شبکه های اجتماعی گول رسانه های معاند را می خورند و به محض شنیدن این که فردی در زندان اعتصاب غذا کرده بلافاصله وی را محق می دانند و بازداشت کنندگان وی را ظالم!!

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme