https://telegram.me/empireoflies

اندر حال اپوزسیون: دعوای فیل و مورچه !!

اختصاصی – به گزارش جبهه مقابله با رسانه‌های غرب، «امپراتوری دروغ»: در جریان اختلافات اخیر عناصر اپوزسیون خارج‌نشین، هفته پیش «امید شریفی دانا»، لیدر سلطنت‌طلب‌های مقیم استکهلم سوئد به «بهرام مشیری» مجری کهن‌سال تلویزیون سلطنت‌طلب «پارس» حمله کرد.

«امید دانا» پس از فرار به خارج کشور و کسب پناهندگی سوئد، اکنون در موسسه‌ای صهیونیستی و ضداسلامی فعالیت می‌کند. «بهرام مشیری» سلطنت‌طلب و برنامه‌ساز تلویزیون ماهواره‌ای «پارس» نیز افکار ضداسلامی بسیاری دارد و در این تلویزیون به تحریف تاریخ اسلام و ایران مشغول است.

«امید دانا» چند روز پیش با انتشار متنی در صفحه فیسبوک خود، «بهرام مشیری» را “گرگ پیر” و “مغز پوسیده” نامیده بود. «امید دانا» مدعی شد که «بهرام مشیری» در برنامه‌های خود از دین اسلام حمایت و به سران رژیم پهلوی توهین کرده است. اما «بهرام مشیری» با حضور در تلویزیون «پارس» گفت که از اسلام حمایت نکرده، اما درباره سران رژیم پهلوی از جمله «امیرعباس هویدا» حقایقی را مطرح کرده است.

«بهرام مشیری» که خود را یک مصدقی سرسخت می‌داند، چند روز پیش در یکی از برنامه‌های خود برخی از سران رژیم پهلوی را به فساد اخلاقی و همجنس‌بازی متهم کرده بود که این موضوع برای سلطنت‌طلب‌ها بسیار گران تمام شد و سبب آغاز حملات سنگینی به «بهرام مشیری» شد.

پس از آن، «امید دانا» طی مصاحبه‌ای تلفنی با «بهرام مشیری» که به گفته مشیری به‌صور مخفیانه و بدون اطلاع او انجام شد، سعی نمود از مجری تلویزیون «پارس» سوتی بگیرد و او را به معذرت‌خواهی برای سخنان درباره فساد عوامل رژیم پهلوی وادار کند. پس از این مصاحبه «امید دانا» ادعا کرد «بهرام مشیری» از سخنانش عذرخواهی نموده، اما مشیری دیروز (۲۱ تیرماه ۱۳۹۴) با حضور در برنامه تلویزیونی خود، به‌شدت «امید دانا» را مورد خطاب قرار داد و خود را فیلی نامید که مورچه‌ای مانند «امید دانا» به دنبال تخریب اوست.

«بهرام مشیری» در برنامه خود گفت: “یک بچه ایرانی به من زنگ زد و فارسی هم خوب بلد نبود و داستانها گفت … بله هویدا از خروس که هیچ از جوجه هم می‌ترسید، سپهبدهاش هم از جوجه می‌ترسیدند و افرادی تشریفاتی بودند … پسرک جوان! به من زنگ زدی و حقی‌بازی کردی و به من دروغ گفتی و یواشکی رفتی صدای من را ضبط کردی و هرجا خواستی بریدی و چسباندی … اگر می‌خواهی خودت را گنده کنی اشکال ندارد، اما همه من را می‌شناسند …”

«بهرام مشیری» در ادامه «امید دانا» را “پسرک بیکار و نادان” و گفت: “از من هم مثل مصدق چیزی پیدا نکردند و می‌خواهند خرابم کنند…”

بهرام مشیری

بهرام مشیری

در ادامه این درگیری دنباله‌دار، «امید دانا» در صفحه فیسبوک خود نوشت: “توهین‌های دیروز بهرام مشیری در تلویزیون پارس بر علیه اینجانب تنها شخصیت نامتعارف بهرام مشیری را نشان میدهد … بهرام مشیری گفته بود اگر از واژه خروس استفاده کرده باشد رسما در تلویزیون معذرت‌خواهی خواهد کرد، اما بجای معذرت‌خواهی کلی توهین به اینجانب نمود و حتا خودش را فیل کرد و ما را مورچه و با لحن زننده‌ای نوع گفتگو کردن و تن صدای من حقیر را مسخره نمود… جناب بهرام مشیری، من مورچه شما فیل یا نوع گفتگو و تن صدای من خوب یا بد چیزی از اصل ماجرا تغییر نمی‌کند، آیا این درسته ما هم بجای پرداختن به اندیشه شما برگردیم به شما بگویم شتر…!!!”

«امید دانا» با تهدید دوباره «بهرام مشیری» به افشاگری درباره سوابق او، نوشت: “شما بجای توهین به اینجانب قولی که داده بودید را عمل کنید و در تلویزیون بابت دروغهایتان معذرت‌خواهی نمایید وگرنه با بچه‌های رودست یک درس دیگر بهتان خواهیم داد تا دیگر در باب تاریخ معاصر ایران و ارتشیان سرافراز میهن گنده‌تر از دهانتان سخن نگوید … در آخر همین بس که شما با زبان خودتان گفتید نمیدانید چرا چنین چرندیاتی را در برنامتان خواندید و سوتی دادید، همین یک قلم اگر آبرو داشتید باعث می شد تا مدتها برنامه اجرا نفرماید…”

حمله امید دانا به بهرام مشیری

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

گفتنی است، در ماه‌های اخیر بر میزان اختلاف و تفرقه بین گروه‌های مختلف اپوزسیون به‌ویژه سلطنت‌طلب‌ها افزوده شده و هر یک با افشای پشت‌پرده و فسادهای اخلاقی و مالی دیگری، به دنبال تقویت جایگاه خود در بین عناصر اپوزسیون هستند. سرکردگان اپوزسیون خارج‌نشین پس از آنکه امید خود را در بازگشت به ایران از دست داده‌اند، به دنبال آن هستند تا در خارج از کشور برای خود جایگاهی ایجاد کرده و همچون قانون جنگل، با غلبه بر اپوزسیون‌های ضعیف‌تر، برتری و جایگاه خود در بین مخالفین خارج‌نشین جمهوری اسلامی را افزایش دهند.

انتهای پیام/

در جریان اختلافات اخیر عناصر اپوزسیون خارج‌نشین، هفته پیش «امید شریفی دانا»، لیدر سلطنت‌طلب‌های مقیم استکهلم سوئد به «بهرام مشیری» مجری کهن‌سال تلویزیون سلطنت‌طلب «پارس» حمله کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme