https://telegram.me/empireoflies

اندر احوالات امروز مسیح (معصی) علی‌نژاد

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، برای زندگی با دوست‌پسرش یعنی کامبیز فروهر ، به شهر نیویورک آمریکا  مهاجرت کرده است.

وی در حالی از آغاز زندگی مشترک خود با کامبیز فروهر خبر داده است که به نظر نمی‌رسد بین او و فروهر عقد و پیوندی رسمی برقرار شده باشد و شواهد و گفته‌های شخص معصی علینژاد نشان می‌دهد این دو تنها شریک جنسی (Sexual Partner) یکدیگر هستند. این دو عامل رسانه‌های بیگانه زندگی غیررسمی خود را درحالی بدون ازدواج آغاز کرده‌اند که حتی بسیاری از پیروان مذاهب و فرقه‌های غیرالهی نیز برای آغاز زندگی مشترک خود قواعد و مراسم‌های رسمی دارند و حتی همجنس‌بازها نیز در اکثر مواقع با یکدیگر ازدواج رسمی انجام می‌دهند!

مسیح-علی‌نژاد-و-کامبیز-فروهر

کامبیز فروهر و مسیح علی‌نژاد

اما یکی از نکات قابل توجه درباره ارتباط معصی (مسیح) علی‌نژاد با کامبیز فروهر این است که به نظر می‌رسد این دو، با آنکه به گفته خود زندگی مشترکشان را آغاز کرده‌اند، اما هنوز به فکر همسران گذشته خود هستند. به گونه‌ای که  معصی (مسیح) علی‌نژاد چندی پیش در صفحه فیسبوک خود از سویی از فکر کردن به همسر گذشته خود سخن گفته بود و از سویی دیگر حتی از احتمال بازگشت همسر سابق کامبیز فروهر و بهم‌خوردن زندگی او و فروهر ابراز نگرانی کرده بود.

به گفته برخی از اطرافیان کامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد یکی از عوامل بهم‌خوردن زندگی سابق فروهر به سبب ارتباط بیش از حد با فروهر بوده و کار به جایی رسیده که همسر سابق کامبیز فروهر از او طلاق گرفته و در واقع معصی (مسیح) علی‌نژاد به سبب هوس‌ورزی خود عامل طلاق یک زوج و دوری فرزندان فروهر از مادر خودشان شده است.

پویان تنها فرزند معصی (مسیح) علی‌نژاد و حاصل ازدواج نخست اوست. نکته جالب توجه درباره این پسر عدم وجود هرگونه تعصب و غیرت در وی است به گونه ای که حتی مادرش را به تعمیق ارتباطش با کامبیز فروهر تشویق می‌کند؛ [برخی او را به سبب بی‌غیرتی به سیب‌زمینی تشبیه کرده‌اند!] در یک مورد وی یکی از اتاق خواب‌های خانه‌شان را برای همخوابی مادرش (معصی) و کامبیز فروهر آماده نمود!

این روزها معصی (مسیح) علی‌نژاد آنقدر درگیر روابط عاطفی و جنسی خود با کامبیز فروهر شده که کمپین ضدفرهنگی او یعنی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» به حالت نیمه تعطیل در آمده و با آنکه در روزهای آغازین فعالیت این صفحه گاهی روزانه بیش از ۱۰ عکس از افراد مختلف سرقت و منتشر می‌کرد اما اکنون روزانه حداکثر یک یا ۲ عکس در این صفحه منتشر می‌شود؛ عکس‌هایی که همچنان در صحت هویت و دزدی نبودن آنها نیز شک و شبهه بسیاری وجود دارد و افراد بسیاری تاکنون از به سرقت رفتن عکس‌های خصوصی خود و انتشار آنها در صفحه «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران»  ابراز ناراحتی کرده‌اند.

به ترتیب از راست: گامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد و پویان.

به ترتیب از راست: کامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد و پویان

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

  1. فکر می کردن هوس مینویسن

  2. مسیح علینژاد معلومه که مشکل جنسی شدیدی داشتی اما فعلا خوشی تا وقتی که اتیش مرضت بخوابه
    اونوقته که میفهمی به اندازه تف سگ هم ارزش نداشتی با فروختن ننگین خودت

  3. خداوند به انچه انجام می دهید بییناست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme