https://telegram.me/empireoflies
«شهرام همایون» در کنار «فرامرز فروزنده» منتقد «ربع پهلوی».

انتقاد مجری اخراجی شبکه اندیشه: سلطنت‌طلبان با مردم شوخی می‌کنند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«فرامرز فروزنده» مجری سابق تلویزیون لس‌آنجلسی «اندیشه» که به سبب انتقاد از «ربع پهلوی» از این تلویزیون اخراج شد، در یکی از برنامه‌های شبکه کانال یک به مجری‌گری شهرام همایون علیه ضدانقلاب خارج‌نشین دست به شکوائیه زد و از ناتوانی آن‌ها در سال‌های اخیر گفت.

بیشتر بخوانید:

اخراج به‌دلیل انتقاد از «ربع پهلوی»!

وی با اشاره به عدم توانایی اپوزیسیون جمهوری اسلامی، عنوان کرد: در خارج از کشور اصلا هیچ کاری نمی‌کنیم و ما با مردم فقط شوخی می‌کنیم.

این مجری اخراجی تلویزیون اندیشه، ادامه داد: حداکثر مبارزه‌ای که داریم انجام می‌دهیم از طریق این تلویزیون‌ها است.

این منتقد ربع پهلوی، با بیان اینکه کدام کار جدی در حال انجام است، گفت: ما یک مشت آدم‌هایی هستیم که همیشه حاشیه‌هایی را انتخاب می‌کنیم که کم‌خطر و ساده‌ترین برای ما باشد.

صحبت‌های فروزنده در حالی انجام شد که در روزهای اخیر ضدانقلاب و به طور خاص سلطنت‌طلبان بارها با یکدیگر به درگیری لفظی پرداخته و یا از سوی رسانه‌های دیگر مورد انتقاد زیاد قرار گرفته‌اند.

به طور مثال وب‌سایت رادیو زمانه که از بودجه سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی هلند و همچنین برخی نهادهای وابسته به سازمان CIA مانند «خانه آزادی» تامین می‌شود، در یادداشتی نوشت: “رضا پهلوی با آنکه خود را شاهزاده می‌خواند و بر میراث ژنتیک در گفتمان سلطنت‌طلبی خود انگشت می‌گذارد، اما حاضر نیست مسئولیت اعمال این سلسله را بپذیرد.”

رادیو زمانه ادامه داد: “او به درستی می‌داند که در قرن ۲۱ نمی‌توان به مخاطبان داخلی و بین‌المللی ایده یک حکومت خودکامه را فروخت؛ به همین دلیل حاضر نیست به گذشته نقب بزند و از سویه‌های استبدادی و خودکامه پدر و پدربزرگش سخن بگوید.”

بیشتر بخوانید:

گزارش رسانه ضدانقلاب از استبداد در رژیم پهلوی

گفتنی است، «فرامرز فروزنده» در آخرین حضور خود در تلویزیون «اندیشه»، از «ربع پهلوی» و اطرافیانش خواسته بود به‌جای صدور پیاپی بیانیه و توجه به تعداد لایک‌های صفحه فیسبوکشان، عملی موثر انجام دهند. همین انتقادهای ساده، خشم «ربع پهلوی» و اطرافیانش از جمله «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» را در پی داشت و سبب شد مدیر تلویزیون «اندیشه» برای خودشیرینی نزد «ربع پهلوی»، «فرامرز فروزنده» را اخراج کند.

بیشتر بخوانید:

عاقبت مجری اخراجی

فیلم/ افشاگری «فرامرز فروزنده» از پشت‌پرده نقش «ربع پهلوی» در اخراجش

انتهای پیام/

وی با اشاره به عدم توانایی اپوزیسیون جمهوری اسلامی، عنوان کرد: در خارج از کشور اصلا هیچ کاری نمی‌کنیم و ما با مردم فقط شوخی می‌کنیم.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme