https://telegram.me/empireoflies

انتقاد قاضی از کوثر: خجالت بکش و بزرگ شو!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اپوزسیون خارج‌نشین منتظر هر بهانه‌ای هستند تا با یکدیگر درگیر شوند و به‌صورت هم چنگال بکشند.

وب‌سایت اپوزسیون «خودنویس» با مدیریت «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست ضدانقلاب و کارشناس تلویزیون‌های سلطنت‌طلب، در پی سفر اخیر مقامات کشورهای اروپایی به‌ویژه «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست‌خارجی اتحادیه اروپا به ایران، به پوشش آنها واکنش نشان داد.

«خودنویس» در ادامه روند غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی خود، با انتشار تصویری خصوصی و نیمه‌برهنه از «فدریکا موگرینی»، عصبانیتش را از رعایت قانون حجاب و پوشش اخلاقی ایران توسط مسئول سیاست‌خارجی اتحادیه اروپا ابراز کرد و با لحنی توهین‌آمیز نوشت: “خانم موگرینی شما که خود را طرفدار حقوق‌بشر می‌دانی، چگونه حاضرشدی به زور دگنک جمهوری اسلامی این روسری نکبت را بر سرت بیندازی؟ … این اندازه خودت را کوچک و حقیر نکن …”

«نیک‌آهنگ کوثر» در یادداشت خود با نامی مستعار، از مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به سبب تن دادن به قوانین جمهوری اسلامی ایران به‌شدت انتقاد کرد و گفت: “از شما توفع داشتیم صدای اپوزسیون جمهوری اسلامی باشید، اما شما وظایف خود را فراموش کردید …”

در پی این اقدام «خودنویس»، «فرشته قاضی» خبرنگار فراری رسانه‌های بیگانه از جمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو» و «روز آنلاین» در صفحه فیسبوک خود به عملکرد وبسایت وابسته به «نیک‌آهنگ کوثر» واکنش نشان داد و نوشت: “عکس‌های شخصی و خانوادگی فدریکا موگرینی را در کنار عکس‌های سفر او در جایگاه نماینده سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران منتشر می‌کنند و خیال می‌کنند افشاگری کرده‌اند. آفرین! عجب کشف بزرگی کرده‌اند که فدریکا موگرینی کنار دریا بیکینی می‌پوشه و چه برگ برنده‌ای رو کرده‌اند در اعتراض به نوع پوشش‌اش در سفر به ایران، آدم‌های خجالت‌آور … کمی بزرگ شوید …”

تصویر از صفحه فیسبوک «فرشته قاضی»

تصویر از صفحه فیسبوک «فرشته قاضی»

انتهای پیام/

اپوزسیون خارج‌نشین منتظر هر بهانه‌ای هستند تا با یکدیگر درگیر شوند و به‌صورت هم چنگال بکشند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme