https://telegram.me/empireoflies

انتقاد شدید BBC از واگرایی گروه‌های اپوزیسیون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبی بی سی فارسی در راستای همانندی و وحدت گروه های اپوزیسیون سال هاست که در تلاش است تا شاید گروه های از هم گسیخته اپوزیسیون بر خلاف جریان تاریخ که همیشه مانند سگ و گربه به یکدیگر پریده‌اند با هم دیگر زیر یک بیرق بروند.

البته انگیزه بی بی سی از گرد آوری این گروه ها از ماه ها پیش حتی قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی بر همگان مشخص بود اما در آن زمان تصور می شد که تغیرات در بی بی سی و راس مدیریتی آن و دعوت از گروه های مختلف اپوزیسیون در برنامه های بی بی سی فارسی برای تاثیر گزاری بر انتخابات مجلس است در حالی که این تصور کمی تا اندازه ای اشتباه بود زیرا برای تاثیر گزاری بر یک رویداد سیاسی نمی توان ظرف یک یا دو ماه برنامه ریزی نمود و همان طور که پیش بینی می شد برنامه متحد نمودن اپوزیسیون ایرانی زیر بیرق بی بی سی در انتخابات مجلس استفاده نشد بلکه این رسانه وابسته به دولت انگلستان برای طرحی بلند مدت این گروه ها را به اتحاد دعوت نموده بود.

طرحی مذبور می تواند ایجاد اغتشاش به قصد بحران آفرینی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ باشد. از ماه ها قبل شبکه بی بی سی و دیگر شبکه های فارسی زبان که در ذیل این شبکه از لحاظ کارکرد سیاسی قرار می گیرند در حمایت از گروه های افراطی اپوزیسیون خود را به آب و آتش زده اند تا جایی که بسیاری از گروههای اپوزیسیون بر سر دعوت شدن در این شبکه با یکدیگر به جنگ لفظی مشغولند و برنامه ای که می خواست اتحاد در بین گروههای اپوزیسیون ایجاد نماید خود بهانه ای شده برای تشدید دعواهای بین این گروهک های ورشکسته.

این امر موجب شد که شبکه هایی مثل من و تو با دعوت از چند نفر از رهبران اپوزیسیون که کمتر مطرح هستند و انتقاد از آنها نمایشی از بی طرفی را به اجرا بگذارند که البته با شکست روبه رو شد.

در هفته های اخیر نیز بی بی سی فارسی حمایت تمام عیاری را از منافقین و حامیان خارجی آن در تلویزیون خود داشت و در روزهای گذشته نیز با افشای یک نوار صوتی که نزدیک به سی سال از وقوع آن می گذرد در صدد حمایت از منافقین و مظلوم نمایی از این گروهک تروریستی بر آمد.

در روز های اخیر مقاله ای در بی بی سی منتشر شده که با انتقاد از گروه های اپوزیسیون تلویحا مشکلات آنها را به رهبرانشان گوشزد کرده مثلا در خصوص گروه های کمونیست و مارکسیست که در دوران رژیم گذشته به مبارزه با حکومت شاه مشغول بودند و بعد انقلاب هم سر سازگاری با جمهور یاسلامی نداشته اند می گوید:”بخشی از اپوزیسیون جمهوری اسلامی هنوز و همچنان از جهت پیکره و ساختار و نام‌آوران همان اپوزیسیون پهلوی است و نتوانسته تکلیف خود را با نفرتی که از شاه داشت و با ضربه‌ای که از انقلاب خورد روشن کند. هنوز که هنوز است شاهد مرثیه‌سُرایی بر «دزدیده شدن انقلاب» هستیم و از آرمان‌های والایی می‌شنویم که در مقام تحقق شکست خورد…. اپوزیسیون پهلوی هنوز نتوانسته تبیینی ارائه دهد که بر سر ماجرای اعراب و اسرائیل، مرزی مشخص میان خودش و جمهوری اسلامی بکشد. اسرائیل‌ستیزی همچنان یکی از تاسف‌بارترین همانندی‌های پاره‌ای از اپوزیسیون پهلوی با رژیم کنونی است.”

جا دارد در این جا تحلیل یکی از تحلیل گران داخلی را که در خصوص برنامه های نظام سلطه تحلیلی را ارائه داده ذک کنیم وی در خصوص زمینه سازی کشور های غربی عربی می نویسد:”سیر برنامه ریزی های ضد امنیتی علیه ایران هم به گونه ای است که می توان به آسانی نتیجه گرفت زمان بندی آن با زمان بندی تحولات انتخاباتی در ایران منطبق است. ظاهرا امریکایی ها تصمیم خود را در این باره گرفته اند که در ۹۶، باید یک ۸۸ دیگر در ایران ایجاد شود.”

 ودر جایی دیگر خبر از اتحاد اپوزیسیون حول محور منافقین می گوید:”کصالح القلاب وزیر فرهنگ پیشین اردن در الشرق الاوسط -که ارگان سعودی است- به صراحت خبر داده منافقین همین که “شکل دادن به ائتلاف های لازم” را تمام کنند، حرکت مسلحانه علیه ایران را آغاز خواهند….و علت شروع فاز جدید “اعتباربخشی” به این کهنه تروریست ها این است که ائتلاف امنیتی سعودی- اسراییل تصور می کند می تواند به واسطه آنها پروژه “اپوزیسیون واحد” را عملی کند. در چند ماه گذشته منافقین میان تقریبا همه گروه های ضدانقلاب از بهایی ها و سلطنت طلب ها بگیرید تا داعش و تجزیه طلبان عربی، نقش “لولا” را ایفا کرده اند. هدف وصل کردن همه این گروه ها به هم و شکل دادن به یک “ائتلاف بزرگ امنیت زدا” در آستانه انتخابات ٩۶ است که ظاهرا برای آن خواب هایی مهم دیده اند”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بی بی سی فارسی در راستای همانندی و وحدت گروه های اپوزیسیون سال هاست که در تلاش است تا شاید گروه های از هم گسیخته اپوزیسیون بر خلاف جریان تاریخ که همیشه مانند سگ و گربه به یکدیگر پریده‌اند با هم دیگر زیر یک بیرق بروند. البته …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme