https://telegram.me/empireoflies

انتقاد «اصلاح‌طلب سرشناس» از تندروی‌های محمد نوری‌زاد

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، پس از توهین بسیار زشت محمد نوری‌زاد به نمایندگان مردم در مجلس که با واکنش بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و برخی چهره‌های سیاسی روبرو شد، نوری‌زاد با انتشار مطلبی در صفحه فیسبوک خود مدعی شد یکی از اصلاح‌طلبان سرشناس به او نامه‌ای نوشته و از او به سبب رفتارها و سخنان اخیرش انتقاد کرده است.

این اصلاح‌طلب سرشناس که محمد نوری‌زاد به نام او اشاره نکرده است در نامه خود از نوری‌زاد خواسته است تا بیش از این خود را مضحکه عام و خاص نکند و به او گفته است که باری که او به دوش می‌‌برد کج است و خطاب به نوری‌زاد افزوده است: … شما با رفتار و نوشتار رادیکالِ خود، فضای آرام سیاسیِ کشور را امنیتی می‌کنید … داد و فریاد و هواداریِ عده‌ای که نمی‌گویم دشمن اما دوست نیز نیستند شما را نفریبد.

گفتنی است، به نظر می‌رسد بی‌توجهی اپوزسیون خارج‌نشین به محمد نوری‌زاد و بی‌اعتمادی نسبت به او ناشی از تندروی‌های وی و آزادانه سخن گفتنش است که بسیاری از عناصر ضدانقلاب او را عامل دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی می‌دانند.

همچنین بسیاری از فعالان اصلاح‌طلب نیز به محمد نوری‌زاد اعتماد ندارند و شخصیت وی را دورو و شک‌برانگیز می‌دانند و در واقع نوری‌زاد به چوب دو سر طلا تبدیل شده است.

به نظر می‌رسد کم‌محلی‌ها و حتی بی‌محلی نسبت به عملکرد محمد نوری‌زاد چه در داخل کشور و چه در بین ضدانقلاب خارج‌نشین، سبب عصبانیت او شده و برای مطرح کردن خود دست به انجام هر کار و یا بیان هر سخنی حتی توهین به ارزش‌های دینی می‌زند.

نامه-یک-اصلاحطلب-به-نوری‌زاد

متن نامه یک اصلاح‌طلب سرشناس که در صفحه فیسبوک نوری‌زاد منتشر شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme