https://telegram.me/empireoflies

انتشار پوسترهای ضدعاشورایی در بحرین!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک مرکز تندروی سلفی با نام «مرکز الفرقان برای آگاهی‌بخشی به اقلیت‌ها» در بحرین اقدام به نصب وتوزیع پوسترهایی با عنوان «ماه محرم …سنت‌‌ها و بدعت‌ها» کرد.

این پوسترها که نوعی تحریک علیه شعایر عاشورا و عزاداری امام حسین(ع) در ماه محرم‌الحرام محسوب می‌شود، در منطقه «الحوره» شهر «منامه»، پایتخت بحرین توزیع و نصب شده است.

بنابر این گزارش، مرکز مذکور در سال ۱۹۹۷ میلادی با نام «مرکز آموزش حفظ قرآن الفرقان» مجوز فعالیت گرفته و این مرکز با نظارت «انجمن آموزش اسلامی سلفی» با هدف ترویج اندیشه سلفی تندرو و افراطی، فعالیت‌های تبلیغاتی انجام می‌دهد.

پوسترهای ضدعاشورایی سلفی‌ها در بحرین انتشار پوسترهای ضدعاشورایی در بحرین!

این در حالی است که وزارت کشور بحرین در روزهای اخیر یورش به نمادها عاشورایی و مظاهر عزای حسینی را تشدیدکرده که از زمان آغاز انقلاب ۱۴ فوریه بحرین در سال ۲۰۱۱  میلادی بی‌سابقه است.

همچنین، تخریب موکب‌های عزای حسینی، جمع‌آوری پلاکاردها و نمادهای عاشورایی از مناطق مختلف، احضار خطیبان و مداحان و ترساندن مسئولان حسینیه‌ها و هیئت‌های عزاداری از جمله اقدامات رژیم آل‌خلیفه در مقابله با عزای حسینی به‌شمار می‌رود.

اقدامات رژیم آل‌خلیفه در مقابله با شعایر حسینی در حالی صورت می‌گیرد که وزارت کشور بحرین اخیرا ایجاد محدودیت برای آزادی‌های دینی در این کشور را رد و مدعی شده بود که بحرین به مناسبت‌های دینی احترام می‌گذارد و با تحریک فرقه‌ای مقابله می‌کند.

انتهای پیام/ایکنا

یک گروه سلفی در بحرین اقدام به نصب پوسترهایی ضد شعایر عاشورا و عزاداری امام حسین(ع) در منطقه «الحوره» منامه کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme