https://telegram.me/empireoflies

انتشار سخنان محرمانه رضا پهلوی:” تلویزیون‌های لس‎آنجلسی فکَسَّنی هستند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا فایل صوتی از  رضا ربع پهلوی از از یک سایتی تحت عنوان” وطن ۲۴ٓ” منتشر شده است ، که در آن رضا پهلوی در مورد اپوزیسیون و رسانه های خارج از کشور سخنانی گفته که تعجب و حیرت برخی از سلطنت طلبان را به همراه داشته است.

رضا ربع پهلوی که در چند ماهه اخیر به دلیل اعمال شاذی که از وی سر زده است مورد انتقاد بسیاری از ضد انقلاب واقع شده در این محفل خصوصی می گوید :”جامعه در حال پیشروی به سمتی است که مطالبات آن، بیش تر جنبه های مدنی و روزمره مردم را دارد تا شعارهای سیاسی و این موضوع نشان می دهد که آن اپوزیسیون کلاسیکی که در گذشته ی ایران موجود بود نه تنها دیگر وجود خارجی ندارد بلکه نمی تواند اپوزسیون بدرد بخوری برای آینده ایران باشد.”

وی در ادامه با انتقاد از تلویزیون ها و رسانه های فارسی زبان خارج کشور می گوید:” در بخشی سعی کردیم از شر یک سری رسانه های دولتی که جوابگوی سیاست های دولت خودشان هستند حالا می خواهد صدای آمریکا باشد یا بی بی سی و یا رادیو فردا و یا این گونه نهادها، یا به قول معروف رسانه های فَکَسَنی لس آنجلسی که اصلا توی باغ نیستند و از دید من آن ها از لحاظ تبلیغاتی بیش تر ضرر می زنند تا منفعتی داشته باشند، خلاص شویم.»

این سایت نوشته این فایل بخش کوتاهی از جلسه چند ساعته شورای ملی ایران به ریاست رضا پهلوی است که از آن درز کرده و منتشر شده است. این موضوع نشان می دهد که در شورای مرکزی شورای ملی افراد بسیار زیادی هستند که با رضا پهلوی مخالفند و با این کار می خواهند از وی انتقام بگیرند. چندی پیش هم کریم امجدی عضو شورای ملی ایران از سال ۲۰۱۳، که در سمت روابط عمومی و مدیر مالی این شورا،در آمریکا فعالیت می کرده،با انتشار پیام ویدیوی از فضای حاکم بر این شورا و دلایل استعفای خود گفته بود.

وی در این ویدئو با توجه به اخراج خود از این شورا توسط هیات داوری این شورا که زیر نظر رضا پهلوی اداره می شود گفته بود که اساسا هیات داوری در این شورا وجاهت قانونی ندارد چرا که یکی از اعضای این هیات طبق اساسنامه شورا  باید حقوقدان باشد ولی ظاهرا هیچکدام از این سه نفر تخصصی در امور حقوقی ندارند.

امجدی طبق اسنادی که نشان داد اعلام کرد که در فوریه ۲۰۱۷ به دلیل فساد گسترده مالی در این شورا به ویژه دفتر سیاسی این شورا از سمت خود که مسئولیت مالی این شورا را هم داشته استعفا داده بود وحکم اخراج وی ۴ ماه بعد از اینصادر شده و این کار وجاهت این شورا را با تهدید مواجه کرده است.

همچنین چند روز پیش هم یکی از اعضای شورای ملی که تلویزیون منتسب به این شورا را اداره می کرد در مصاحبه ای گفته بود دیگر این تلویزیون زیر نظر رضا پهلوی اداره نمی شود.

مهدی آقازمانی که مجری و سردبیر تلویزیون افق ایران وابسته به تلویزیون اندیشه است گفته “رسانه افق ایران هرگز وابسته به شورای ملی ایران نبود و زیر نظر دفتر سابق سیاسی  رضا پهلوی و مستقیما زیر نظر او هدایت می شد، و همواره بدون سانسور ، فضای گفتمان در اختیار اکثر کنشگرانی که ادبیات مناسب برای گفتگو با مردم در داخل کشور را داشتند، فراهم می کرد ولی از چندی پیش دیگر زیر نظر وی اداره نمی شود و شاهزاده پولی برای این شبکه پرداخت نمی کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme