https://telegram.me/empireoflies

انتشار اسناد ارتباط آمدنیوز با منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در وقایه دی ماه ۹۶ که چند شهر در ایران به اغتشاشات خیابانی کشیده و شد و چند نفر هم کشته شدند.

در این بین دو گروه از ضد انقلاب بسیار نقش داشتند و در واقع عملیات های ایزایی در این میان از طرف این دو طیف کنترل می شد و در برنامه ریزی که از طرف اتاق فکر این تشکیلات در خارج کشور طراحی شده بود این دو گروه با کانال های تلگرامی خود سعی داشتند که تا میتوانند اغتشاشات را بیشتر کنند و رفته رفته این درگیری ها را به سمت کشتار های بیشتر در داخل کنند.

گروهی به نام ری استارت با مدیریت محمد حسینی که سال هاست از ایران فرار کرده و در آمریکا یک رادیو اینترنتی تاسیس کرده و بارها در کانال تلگرامی خود مردم و جوانان را به آتش زدن مساجد و هیات ها و پایگاه های بسیج تشویق نموده و گروهی دیگر به نام روح الله زم که به اعتراف خود رابطه ای عمیق با اسرائیل دارد و در کانال خود با پخش شایعات متناوب مردم را به تجمعات با خشونت دعوت می کند.

این دو گروه که در میان ضد انقلاب خارج نشین جایگاهی ندارند مدام از طرف آنها که سال هاست خود را تنها گروه اپوزسیون می دانند مورد نقد واقع شده اند حتی حسینی در ویدئویی مدعی بود که برخی از ضد انقلاب خارج نشین از وی خواسته اند که ایران را با حامیان خود آزاد کند و بعد آزادی در اختیار آنها قرار دهد!

سابق بر این مستنداتی مبنی بر ارتباط داشتن محمد حسینی با منافقین و فرقه دراویش داعشی که عملیات های این گروهک ضد انقلاب را در ایران انجام یم دهند افشا شد هم اکنون یکی از ادمین های کانال آمد نیوز مدارک و اسنادی را منتشر کرده که نشان می دهد آمد نیوز از ابتدای کار با سرپل های منافقین در فرانسه و ترکیه ارتباط داشته و برای عملیات های داخل ایران از آنها راهنمایی و کمک مالی می گرفته است.

این اسناد در حالی منتشر شده است که بسیاری از گروههای سیاسی داخل نظام به بهانه گردش آزاد اطلاعات چند سالی است که فعالیت این کانال ضد انقلاب را آزاد گذاشته و از برخورد جدی با این موضوع حذر می کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme