https://telegram.me/empireoflies

انتشار آمارهای عجیب از سوی مسئولان و سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای اخیر آمار و گزارش‌هایی به نقل از برخی مراکز و نهادها و مسئولان منتشر شد که سبب سوء استفاده و موج‌سواری بسیاری از رسانه‌های بیگانه قرار گرفت.

یکی از مسئولان چند روز پیش در جمع خبرنگاران گفته بود: آمار ۲۰ درصدی طلاق و ۱۴ میلیون فقره پرونده طلاق در مراجع قضایی برازنده یک نظام اسلامی نیست. اما این مسئول به این موضوع مهم اشاره نکرد که این آمار مجهول مربوط به چه دوره زمانی است؟ و در جامعه ایرانی مگر چند میلیون ازدواج و خانواده وجود دارد که پرونده ۱۴ میلیون نفر از آنها در دادگاه‌ها است!؟

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز چندی پیش با انتشار آماری عجیب که مشخص نکرد به چه روشی آن را بدست آورده است، مدعی شده بود ۱۷.۵ درصد دانش آموزان مدارس ایران همجنس‌گرا بوده‌اند و ۷۴ درصد نیز با جنس مخالف رابطه جنسی داشته‌اند!! البته مرکز پژوهش‌های مجلس به این نکته مهم اشاره نکرد که با چه روش‌هایی توانسته‌اند به این موضوع پی ببرند و در صورت صحیح فرض کردن این ادعا، باید بیشتر دانش‌آموزان حاضر در مدارس کشور را دارای مشکلات اخلاقی دانست!

انتشار اینگونه خبرها سبب شد بسیاری از رسانه‌های فارسی زبان بیگانه مانند بی‌بی‌سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، دویچه‌وله، رادیو زمانه و … بدون اشاره به وضعیت فساداخلاقی در جوامع غربی، با ارائه تصویری سیاه از جامعه ایران وضعیف فرهنگی و اخلاقی کشورمان را اسفبار جلوه دهند.

با آنکه به نظر می‌رسد این آمارها چندان دقیق نیست، مسئولان محترم کشورمان باید حواسشان را بیش از پیش جمع کرده تا با برخی سخنان نسنجیده، سوژه به دست رسانه‌های بیگانه که شبانه‌روز به دنبال فشار و ضربه به جمهوری اسلامی هستند، ندهند.

انتشار آمار مرکز پژوهش‌های مجلس از همجنسگرایی در مدارس ایران توسط رادیو فردا.

انتشار آمار مرکز پژوهش‌های مجلس از همجنسگرایی در مدارس ایران توسط رادیو فردا.

مجلس---رادیو-زمانه---همجنس‌گرایی

انتشار آمار مرکز پژوهش‌های مجلس از همجنسگرایی در مدارس ایران توسط رادیو زمانه.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. رادیو فردای بی شعور اشتره نکرد که این موضوع هنوز تایید نشده و اشاره نکرد که معلوم نیست این آمار چطور به دست آمده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme