https://telegram.me/empireoflies
روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: تصویری که در بَنِر این دانشگاه در روز قدس منتشر شده است، از یک مجاهد عرب بوده و انتساب آن به گروهک‌های تروریستی، شیطنت رسانه‌ای است.

انتساب تصویر بنر دانشگاه سیستان و بلوچستان به داعش شیطنت است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاخیرا در فضای مجازی و برخی رسانه ها تصویری منتشر شد با این عنوان که روابط‌ عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان در بنر روز قدس، عکس یک داعشی را به جای مجاهد فلسطینی منتشر کرده است.

عباس صالحی‌کیا روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی این خبرگزاری در مورد بنر منتشر شده این دانشگاه در روز جهانی قدس و مسائل مطرح شده مربوط به آن در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها گفت: تصویر منتشر شده توسط ما تصویر یک مجاهد عرب بوده و هرگونه انتساب این تصویر به گروهک‌های تروریستی و داعشی یک شیطنت رسانه‌ای و حاشیه‌ای به منظور تضعیف روز جهانی قدس از سوی رسانه‌ها  و گروهک‌های تکفیری خارج از خانه است.

وی ادامه داد: بی‌تردید، انتشار این قبیل شایعات از سوی این گروهک‌های معاند هدفی جز اختلاف افکنی و تفرقه افکنی میان وحدت شیعه و سنی را به همراه ندارد.

روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مسلماً ما انتشار این شایعه بی‌پایه و اساس در فضای مجازی را محکوم می‌کنیم و این دانشگاه حق خود می‌داند تا از طریق مجامع ذیصلاح در مورد انتشار دهندگان این شایعات اقدام قانونی کند.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme