https://telegram.me/empireoflies

از توافق اپوزیسیون با تجزیه‌طلبان تا انتخاب «ربع پهلوی» به رهبری دشمنان وجودی ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش تعدادی از گروه‌های تجزیه‌طلب و کمونیست در شهر هانوفر آلمان جمع شدند تا با یکدیگر برای مقابله با حکومت ایران به ائتلافی برسند. ده گروه شرکت‌کننده در این نشست توافق کردند تا بر روی مفاهیم «جمهوریت»، «فدرالیسم» و «دموکراسی» با یکدیگر توافق داشته باشند!

خبر این نشست به‌طور گسترده توسط رسانه‌های بیگانه بخصوص رسانه‌های سعودی پوشش داده شد. از گروه‌های شرکت‌کننده در این نشست می‌توان به «حزب دموکرات کردستان» و کومله اشاره کرد که سالهاست تجزیه‌طلب بودن آنها برای همگان روشن شده و حتی سران آنها رسما از دشمنان ایران برای مبارزه با حکومت کشورمان درخواست کمک و تسلیحات کرده‌اند و دستشان به خون هزاران نفر از هموطنانمان آلوده است. اکنون جای سوال است که چرا به راحتی در کشورهای مدعی حقوق‌بشر رفت و آمد می‌کنند و کسی با آنها کاری ندارد.

اما یکی از شرکت‌کنندگان در نشست مذکور «مریم آقازمانی» بود که به نمایندگی از گروهکی موسوم به «جریان سوم» در این نشست حاضر شد. این فرد خواهر «مهدی آقازمانی» مجری سابق شبکه «افق ایران» و از نوچه‌های «ربع پهلوی» است که به کمک او توانسته پای خود را به شبکه دولتی «صدای آمریکا» باز کند. «مهدی آقازمانی» که یکی از نزدیکان سرکرده گروهک «جریان سوم» یعنی «مهدی جلالی تهرانی» است، تاکنون بارها از تحریم ملت ایران حمایت کرده است.

مریم آقازمانی در کنار «عثمان زرقندی» (کاوه آهنگری) کارشناس شبکه من‌وتو و از عناصر گروهک تجزیه‌طلب «حزب دموکرات کردستان»

«رضا حسین‌بر» که یکی از شرکت‌کنندگان در نشست مذکور و از تجزیه‌طلبان شرق ایران است، در مصاحبه با «علیرضا نوری‌زاده» درباره نتایج این نشست گفت که گروه‌های شرکت‌کننده در این نشست همگی برای روی اتحاد بر رهبری «ربع پهلوی» اتفاق نظر داشتند.

بنابراین، «ربع پهلوی» که تا چند سال پیش خود را فردی میهن‌دوست معرفی می‌کرد، از زمانی که دلارهای سعودی به دستش رسیده، نه تنها در سخن که بلکه در عمل چنان دچار چرخشی شده که گروهک‌های تجزیه‌طلب او را به‌عنوان رهبر خود انتخا می‌کنند.

 

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme