https://telegram.me/empireoflies

انتحار سیاسی «محمد نوری‌زاد» برای کسب حمایت رسانه‌های بیگانه

اختصاصی: به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، «تبرعه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده خود دارد، ادعا کرده به دنبال آن است تا محل تحصن خود را به خیابان پاستور و محل اقامت یکی از سران فتنه منتقل می‌کند.

محمد نوری‌زاد که روزی به عنوان فردی انقلابی معروف بود، امروز از آن طرف بام افتاده و حتی به باورها و ارزش‌های دینی خود نیز پشت کرده است. وی از روز دوشنبه ۱۳ مرداد امسال برای بازپسگیری به گفته خود اموال توقیف شده‌اش توسط سپاه تلاش می‌کرد. وی ادعا کرده بود سه سال پیش نیروهای «اطلاعات سپاه» برخی از اموال او مانند دوربین و موبایل و … را با خود برده‌اند. نوری‌زاد به این بهانه چند روز روبروی لانه جاسوسی سابق آمریکا که محل کنونی بسیج دانشجویی کشور است، تحصن کرد و ادعا نمود که سفارت سابق آمریکا اکنون به محل حضور نیروهای اطلاعات سپاه تبدیل شده است و به این طریق می‌خواهد اموال خود را پس بگیرد، که این نقشه او به سبب بی‌توجهی به او، ناکام ماند.

پس از ناکامی تحصن برابر لانه جاسوسی سابق آمریکا، نوری‌زاد با هدف سوءاستفاده از جوء روبروی زندان اوین، چند روزی برابر این مکان به تحصن نشست که این‌بار نیز با بی‌اعتنایی بسیاری از عناصر ضدانقلاب و اپوزسیون داخلی و خارجی مواجه شد.

گویا این‌بار محمد نوری‌زاد در برنامه‌ای جدید، برای مطرح‌شدن در بین رسانه‌های ضدانقلاب مکان جدیدی را برای تحصن انتخاب کرده است. نوری‌زاد در صفحه فیسبوک خود با تکرار ادعاهای سابقش، نوشته است:

اگر تا پایان این هفته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اموالی را که از من برداشته و برده بر نگرداند، من از شنبه آینده قدمگاهم را به خیابان پاستور و به سرِ کوچه اختر منتقل می‌کنم. و شاید هم سپیدپوش و پرچم به دوش، طول خیابان پاستور را رفتم و برگشتم.

محمد-نوری‌زاد---اختر

نوری‌زاد در مطلب خود تهدید کرده که در صورتی که تقاضاهایش محقق نشود، در برابر محل اقامت میرحسین موسوی یکی از سران فتنه سال ۸۸ تحصن جدیدی را آغاز خواهد کرد.

به نظر می‌رسد این اپوزسیون تنها که در بین نیروهای انقلابی و ضدانقلاب مانند «چوب دو سر نجس» شده، با انجام اینگونه اقدامات و عبور از برخی خطوط قرمز، به دنبال این است که خود را در بین رسانه‌های ضدانقلاب مطرح کرده و حمایت آنها را بدست آورد. البته این اقدامات نوری‌زاد بیشتر شبیه یک انتحار سیاسی است و وی گویا او از نتیجه این اقدام خود چندان آگاه نیست. شایسته است تا دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با اینگونه اقدامات این انقلابی‌نمای سابق برخورد مناسب داشته باشند.

محمد نوری‌زاد که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و از اعضای گروه «روایت فتح» شهید آوینی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد.

گفتنی است، هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد محمد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی‌می‌خواهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme