https://telegram.me/empireoflies

امیر عباس فخر آور در صدای آمریکا به بی سوادی متهم شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«امیرعباس فخرآور» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری به خارج کشور و پناه‌برده به دامن دولت‌های غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و بر افزایش فشار علیه ملت ایران تاکید می کند.

این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل هم دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، در بین عناصر اپوزیسیون فراری، از مهمترین حامیان این تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تحریم بیشتر مردم ایران تشویق می‌کرد.

یک ماه پیش بود که «امیرعباس فخرآور»در مصاحبه با یکی از شبکه‌های لس‌آنجلسی از تغییر اساسی در شبکه‌های دولتی آمریکایی بخصوص «صدای آمریکا» خبر داد و به افشاگری درباره پشت‌پرده فسادهای مالی و اخلاقی در این رسانه‌ پرداخت.

وی در این مصاحبه گفته بود ساختمان VOA در واشنگتن چسبیده به ساختمان کنگره آمریکا است. کنگره سالانه بین ۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد دلار بودجه برای رسانه‌های دولتی می‌گذارد قرار بود صدای آمریکای صدای کسانی باشد که صدایی ندارند (عناصر اپوزیسیون)، اما آنگونه نشد. وی هم چنین از نحوه انتخاب کارمند در صدای‌آمریکا به شدت انتقاد کرده بود و گفته بود که هر وقت کسی به این شبکه می‌رود، پسر و دختر و دوست و فامیل خودش را می‌آورد و حقوق‌های کلان دولتی می‌گیرند.

وی هم چنین چند سال پیش با افتخار گفته بود «رضا پهلوی دایی پدر بزرگم است امروز همه مان با افتخار و سربلندی از رضا شاه که سمبل آباد سازی،آزاد خواهی و میهن پرستی است یاد می کنیم». اگرچه در مورد دیکتاتوری رضا و محمدرضا پهلوی مطالب بسیاری به صورت مستند موجود است اما نکته متضاد در ادعاهای این وطن فروش اینجاست که چرا وی و همفکرانش با وجود آنکه به ستایش دوران منحوس پهلوی و شخص رضا پهلوی می پردازند اما همچنان دم از دموکراسی و آزاد اندیشی می زنند در صورتی که در حکومت رضا و محمدرضا پهلوی تنها چیزی که ارزش نداشت دموکراسی و آراء عمومی بود!

روی دیگر تلاش های امیرعباس فخرآور برای پیشبرد دموکراسی منابع مالی است که زندگی او را در خارج از کشور تامین می کند، اگرچه عملکرد دوگانه نظیر آنچه که بیان شد تنها به امیرعباس فخرآور محدود نمی شود و امروزه در بسیاری از شبکه های ضدانقلاب شاهد چنین رویکردی از جانب مدیران و برنامه سازان هستیم.

وی بر خلاف گفته های خود در یک ماه پیش که در شبکه سلطنتی پارس گفته بود در صدای آمریکا همه با رابطه بازی استخدام می شوند و این شبکه غیر از ضرر برای دولت آمریکا منفعتی ندارد.

از آنجایی که وی تنها به منفعت مالی خود می اندیشد روز گذشته با صدای آمریکا یعنی شبکه ای که یک ماه پیش آن را شبکه ای فاسد خوانده بود مصاحبه نمود و اتهامات بسیار مضحکی را که منافقین و تروریستها به آیت الله هاشمی منتسب می کنند را تکرار می کند.

وی در این مصاحبه که با مهدی فلاحتی از مجریان فاسد صدای آمریکا که سابقه تجاوز به زنان این شبکه را دارد از کتاب خود که در خصوص مقامات جمهوری اسلامی نوشته تعریف کرده و می گوید آیت الله هاشمی سابقه بسیار بدی در نظام اسلامی داشته که قابل دفاع نمی باشد.

در همین راستا یکی دیگر از اعضای اپوزیسیون معاند نظام که چندی پیش به دلایلی که می توان تحت عنوان تسویه حساب شخصی با دیگر اعضای اپوزیسیون در ترکیه نام برد در آنکارا بازداشت شده بود با حمله به فخر آور وی را بی سواد و شیاد نامید و گفت که وی حتی مدرک لیسانس ندارد در حالی که خود را استاد دانشگاه های آمریکا معرفی می کند.

پیمان عارف که تحلیل گر بی بی سی است و خود را زخم خورده اطرافیان فخر آور می داند در فیس بوک خود نوشته صدای آمریکا جای افراد بی سوادی مثل فخر آور است و افراد آگاه و باسواد هیچ گاه در این شبکه حاضر نمی شوند.

لازم به ذکر است عارف سابقه زندان در ایران را به جرم اقدام بر علیه امنیت ملی را دارد و چند ماه پیش که در ترکیه به جرم اقدام علیه امنیت ملی ترکیه دستگیر شد علت بازداشت خود را شکایت فردی به نام احمد رافت از اعضای اپوزیسیون در آنکارا دانست که به دلایل مالی با وی درگیری داشته و از آن جایی که رافت با سازمان جاسوسی ترکیه همکاری دارد باعث شده که وی هم به دلایل واهی دستگیر شود و بعد از دستگیری به لبنان تبعید شود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme