https://telegram.me/empireoflies

امید دانا: مسیح علی نژاد همدست شاهزاده رضا پهلوی است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامید دانا یکی از رهبران اپوزیسیون و به خصوص سلطنت طلبان است که سال هاست در شمال اروپا ساکن است.

وی بعد از فرار از ایران در سال های اخیر چنان فعالیتی از خود نشان داده که این روز ها در مجامع اپوزیسیون به عنوان یکی از رهبران سلطنت طلبان از وی یاد می شود و هر از چند گاهی بر علیه دیگر شاخه های سلطنت طلبان به خصوص شخص رضا پهلوی موضع گیری می کند و وی را عامل بیگانه و خائن به آرمان وطن و مام میهن می داند. البته به همین واسطه افراد زیادی که تا قبل از این از رضا پهلوی حمایت می کردند هم اکنون گرد امید دانا می گردند و زیر علم وی سینه می زنند و خواستار جایگزینی وی با رضا پهلوی هستند.

پس از این که در هفته های اخیر مسیح علی نژاد خبرنگار فراری اریانی مقیم آمریکا که مدیر کمپین زادی های یواشکی است در اقدامی زنان ایرانی را به نافرمانی مدنی و بی حجابی در خیابان ها در روز هیا چهارشنیه دعوت نمود اعتراضات به وی از جانب خود ضد انقلاب داخل و خارج تشدید شد و دلایل این اعتراضات نیز مسائل مختلف از جمله دروغ گویی ها و خود خواهی های و عنوان شد.

علی نژاد در اقدامی با انتشار پست اینستاگرامی از یک روحانی عنوان نمود که این روحانی قاضی دادسرای رسانه است و در پست اینستاگرام خود علی نژاد را تهدید نموده که به زودی وی را به سزای اعمالش خواهند رساند و وی را در کشور انگلیس به قتل خواهند رساند.

این فضا سازی علی نژاد با موضع گیری ها در دفاع از وی مواجه شد و برخی از ناآگاهان و یا غرض ورزان نظام اسلامی را متهم به ترور نمودند.

البته این پست اینستاگرامی طوری طراحی شده بود که به راحتی می توان جعلی بودن آن را فهمید زیرا یکی قاضی دادگاه رسانه که افرادی مثل علی نژاد در آنجا به واسطه فعالیت های خود در فضای مجازی کاملا شناخته شده اند به خوبی می داند که علی نژاد دو سال پیش از انگلیس به آمریکا رفته است و این چنین کسی را به قتل تهدید نمی کند.

در همین زمینه امید دانا که از رهبران جریان های سلطنت طلب اروپا است علی نژاد را متهم به دروغ گویی و مظلوم نمایی می کند و در ویدئویی که در کانال تلگرام خود منتشر کرد وی را هم دست با سلطنت طلبان و شخص رضا پهلوی دانست.

وی در این ویدئو ادعا نمود که این صفحه اینستاگرامی که علی نژاد آن را منتسب به یک قاضی دادسرای رسانه می داند فیک بوده و ساخته خود علی نژاد است تا با این کار به مخاطبان خود این گونه القا کند که نظام اسلامی از دست اقدامات وی به ستوه آمده و چاره ای جز کشتن وی ندارد.

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme