https://telegram.me/empireoflies
امید شریفی دانا، سلطنت‌طلب خارج‌نشین

امید دانا: رسانه‌های لس آنجلسی درباره ایران و سوریه دروغ می‌گویند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامید دانا، از سلطنت طلبان ساکن اروپا، در یادداشت کوتاهی در فیس بوک خود با انتشار مصاحبه یک مقام امریکایی به مساله حضور ایران در سوریه پرداخت و نوشت که رسانه های لس آنجلسی در این باره دروغ می گویند.

رابرت فورد، سفیر سابق امریکا در سوریه، در مصاحبه با نشریه نشنال امارات، یک بار دیگر سخنان یک ماه گذشته خود تکرار کرد.

امید دانا با بیان این نکته، نوشت که رابرت فورد گفته است: «پیروزی اسد و حضور نظامی ایران در سوریه واقعیات منطقه هستند و باید به آنها عادت کرد. بشار اسد هرگز بازخواست نخواهد شد و حضور ایران در سوریه نیز تداوم خواهد داشت. این واقعیت جدیدی است که ما باید آنرا بپذیریم و کار زیادی هم از دستمان در قبال آن برنمی‌آید.»

امید دانا در ادامه به آنچه از رسانه های سلطنت طلب لس آنجلس در این باره پخش می شود پرداخته و نوشته: «برام جالبه در حالی که سفیر امریکا به حقایق اعتراف می کند عزیزان ما در تلویزیون های لس آنجلسی تازه می پرسند چرا باید ایران در منطقه حضور نظامی داشته باشد. دروغی که رسانه ها می گویند این است مردم منطقه از ایران متنفر شدند ولی در حقیقت مردم سوریه، لبنان، عراق، بحرین، یمن و حتی عمان بابت حضور مقتدرانه نظامی ایران در منطقه به ایرانیان ابراز احترام می کنند، اگر نیاز باشد اسناد زیاد است و برنامه ای خواهم ساخت تا رو سیاه شوند آنان که دروغ تحویل جامعه می دهند.»

انتهای پیام/رسانه ایران

امید دانا نوشته که اگر نیاز باشد اسناد زیاد است و برنامه ای خواهد ساخت تا رو سیاه شوند آنان که دروغ تحویل جامعه می دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme