https://telegram.me/empireoflies

امنیت بین‌المللی، دست‌آورد سپاه مقتدر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرئیس جمهور آمریکا در آخرین سخنان سفیهانه خود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی فاسد و حامی تروریسم نامیده است و اعلام کرده که اجازه می دهد تا این نهاد را به طور کامل تحریم کنند. البته ترامپ حق دارد! زیرا او و دولت متبوعش و سیاست هایی که برای تشکیل خاورمیانه جدید طراحی کرده اند, با حضور جدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش بر آب شده است و آن ها را در دست یابی به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته است. این توهین ها به سپاه از آن جهت است که رزمندگان غیور این نیروی مقاوم و دلیر در مقابل فرزندان نامشروعشان ایستاده اند.

روز اولی که داعش سربرآورد, آمریکا تفکری داشت که برای مردم ایران آشنا بود. آن ها همچون صدام که فکر می کرد در عرض یک هفته می تواند ایران را اشغال کند و کار انقلاب اسلامی را یکسره کند, دچار این توهم بودند که داعش در کوتاه ترین زمان می تواند اهداف آن ها را برآورده کند و با تسخیر سوریه و عراق, محور مقاومت در منطقه را تضعیف کند اما زهی خیال باطل. امروز با حضور پرقدرت سپاه در سوریه و عراق و حمایت تسلیحاتی و لجستیکی و همچنین کمک مستشاران نظامی این نهاد, محور مقاومت پرقدرت تر از همیشه در صحنه حضور دارد و روزگار داعش را به انتها رسانده است.

آن ها حق دارند که عصبانی باشند و سپاه را حامی تروریسم بنامند زیرا سپاه کاری با آن ها کرده است که امروز هر چه می کنند تا از این وضعیت خلاص شوند, هیچ دست آویزی ندارند. امروز آمریکا در اوج انزوا و درست زمانی که کشورهای اروپایی کم کم به اشتباه خود در حمایت از داعش پی برده اند, به تنهایی در حال دست و پا زدن برای این حفظ این گروه رذل و پلید تلاش می کند و بیشتر خود را به ورطه نابودی می کشاند. ایالات متحده و متحدان مرتجعش در این راه حاضر هستند هر اقدامی را انجام بدهند. اما بی شک مهم ترین اقدامی که می توانند انجام دهند مقابله با آن نیرویی است که پرقدرت تر از همه در مقابل داعش ایستاده است و با مدیریت صحیح خود آن وحوش آدمکش را به مرز نابودی کشانده است.

امروز اگر داعش شکست های پی در پی را متحمل می شود; اگر امروز در عراق حشد الشعبی توانسته با راهبرد مناسب و قدم به قدم به چنان قدرتی برسد که در کنار ارتش عراق در مقابل داعش بایستد و کار آن را تمام کند; اگر امروز در سوریه تمام راه های ارتباطی داعش با حامیانش قطع گشته و در حال شکست های متوالی است; همگی بابت تلاش های خستگی ناپذیر یک نهاد است; سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. نقش اول مبازه با تروریسم در منطقه خاورمیانه که توانسته با یک اتحاد بین المللی این گروه فاسد را زمین گیر کند, بی شک سپاه است.

اگر امروز داعش از یک نیروی پرقدرت که دائما مردم و دولت های منطقه را تهدید می کرد تبدیل به یک نیروی ضعیف گشته که در یک منطقه خاص گیر افتاده است, نتیجه اتحادی است که سپاه ایجاد کرده است و نیروهای مختلف را به گونه ای سازماندهی کرده است که حتی تمام حمایت های مالی و تسلیحاتی آمریکا و اسرائیل نیز نتوانسته است آن ها را نجات دهد و ذلیل تر از همیشه در حال پذیرش شکست های پیاپی می باشد.

تدبیر فرماندهان سپاه جایی مشخص می شود که ابر قدرتی همچون روسیه به ایشان اعتماد می کند و نیروهای خود را با هماهنگی کامل با آن ها در میدان مبارزه با داعش حرکت می دهد. فرماندهان هوشمند سپاه توانسته اند اتحادی چند جانبه را علیه داعش شکل دهند که در دو کشور به صورتی کاملا هماهنگ و با یک هدف با داعش مبارزه کنند و کاملا پیروزمندانه و همسو به سوی موفقیت های متوالی حرکت کنند.

نتیجه این اقدامات سپاه جایی مشخص می شود که داعش زمانی ادعای تشکیل حکومت اسلامی را داشت و قصد داشت تمام کشورهای اسلامی را تحت کنترل خود درآورد اما امروز در منجلابی گیر افتاده است که حتی راه فراری برایش باقی نمانده است و از هر طرف محاصره گشته و با سرعتی بالا رو به نابودی حرکت می کند.

ترامپ حق دارد. بودجه ای که صرف تجهیز داعش کرده بود به هدر رفته است و نتیجه ای که به دنبال آن بود یعنی منزوی کردن ایران و در آخر نابودی جمهوری اسلامی نه تنها با شکست مواجه شده است, بلکه با تدبیر فرماندهی معظم کل قوا و فرماندهان سپاه پاسداران, امروز محور مقاومت پرقدرت تر و متحد تر از همیشه و همچنین موفق در همسو کردن قدرت های جهانی با خود, به جایی رسیده است که با ثباتی فوق العاده بتواند خود را به تمام قدرت های فاسد منطقه ای و بین المللی ثابت کند و عزم و اقتدار خدشه ناپذیرش را به همگان نشان دهد.

انتهای پیام/بولتن نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

امروز آمریکا در اوج انزوا و درست زمانی که کشورهای اروپایی کم کم به اشتباه خود در حمایت از داعش پی برده اند, به تنهایی در حال دست و پا زدن برای…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme