https://telegram.me/empireoflies

امریکا همه جوره پشت سر شما تروریست‌های عزیز است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: جان مک‌کین طی پیامی به تجمع هواداران سازمان منافقین در پاریس، قول حمایت همه‌جانبه‌ی آمریکا از منافقین را به آنان داد.

پایگاه اینترنتی گروهگ تروریستی منافقین، پیام ویدیویی جان مک‌کین، سناتور جمهوریخواه آمریکایی و رییس کمیته قوای مسلح سنای آمریکا را به تجمع ۱۳ ژوئن منافقین در پاریس علیه ایران، پخش کرد. مک‌کین در این پیام ویدیویی خطاب به شرکت‌کنندگان در این تجمع که در ویلِپینته (Villepinte) در حومه شمالی پاریس تحت عنوان به‌اصطلاح «راهپیمایی آزادی ایران» برگزار شده بود، گفت: من از این‌که در این نمایشِ چشمگیر و الهام‌بخشِ اتحاد ایرانیان علیه ترور، خشونت و افراطی‌گریِ رژیم تهران با شما هستم، بسیار مغرور و مفتخرم.

پیام طنز مک کین به گروهک تروریستی منافقین که آنها را الهام بخش علیه ترور و خشونت و افراطی گری خوانده در حالی است که این گروهک در ظرف مدت کمتر از یک سال در ابتدای دهه ۶۰، حدود ۱۷ هزار نفر از هموطنانمان را ترور کرد.

مک‌کین درباره اعضای گروهگ منافقین که در اردوگاه لیبرتی قرار دارند، گفت: کسانی که در اردوگاه لیبرتی تحت حمله قرار دارند، همواره مورد حمایت مردم آمریکا بوده‌اند، زیرا مردم آمریکا همیشه در حمایت از کسانی که برای آزادی و شرافت انسانی در سراسر جهان می‌جنگند، ایستاده‌اند و به همین دلیل است که در این زمان نیز مردم آمریکا در کنار شما خواهند ایستاد. این سناتور محافظه‌کار آمریکایی خطاب به منافقین تأکید کرد:‌ آرمان شما، آرمان ما است و جنگ شما، جنگ ما است.

سناتور مک‌کین ضمن ابراز نگرانی از حرکات ایران در منطقه گفت: امروز، ما در بحران بسر می‌بریم. در سراسر خاورمیانه (غرب آسیا و شمال آفریقا)، از جمله در عراق، سوریه، لبنان و یمن و فراتر از آن، ایران آتش تنش‌های فرقه‌ای را شعله‌ور کرده است که منجر به کشتار هزاران نفر و بیرون رانده شدن میلیون‌ها تن از خانه‌ها و کاشانه‌های‌شان شده است. وی افزود: رژیم ایران، که کانون حقیقی اسلامِ افراطی و افراط‌گرایی در جهان است، کماکان به تأمین منابع مالی تروریست‌ها و تحریک هرج و مرج برای استیلا بر منطقه، ادامه می‌دهد.

سناتور مک‌کین در پایانِ پیام ویدیویی‌اش بر حداکثر تلاش خود برای حمایت از ساکنان اردوگاه لیبرتی – چنان‌که پیشتر آمریکا وعدهِ آن را داده بود – تأکید کرد. مک‌کین در این خصوص گفت: ما می‌دانیم آنان که در اردوگاه لیبرتی هستند در خطرند و دولت اوباما بیش از حد برای جابجا کردن آنان وقت تلف می‌کند، اما من به شما یک چیز را اطمینان می‌دهم که من، به عنوان رییس کمیته قوای مسلح آمریکا، تمام آنچه را در توان دارم بکار خواهم برد تا لایحه‌ای را برای جامه عمل پوشاندن به قولی که پیش از این به مردم اردوگاه لیبرتی داده بودیم، به تصویب برسانم.

جان مک‌کین در خاتمه خطاب به شرکت‌کنندگان در این تجمع تأکید کرد: مردم آمریکا دراین جنگ، در کنار شما خواهند ایستاد. من از شما برای پایبندی‌تان به این آرمانِ حیاتی، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/بولتن نیوز

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme