https://telegram.me/empireoflies

«امریکا بزرگ‌ترین تهدید برای بشریت و صلح جهانی است»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک نویسنده و مجری رادیو در آمریکا می‌گوید امریکا علیه بشریت جنگ‌افروزی می‌کند و به بزرگ‌ترین تهدید برای صلح جهانی و بقای انسان‌ها مبدل شده است.

استفان لندمن از شیکاگو روز یکشنبه (۱۱ مرداد) به پرس تی‌وی گفت امریکا یک نظام کثیف و فاسد دارد که «جنگ‌های بی‌شماری علیه کشورهایی به راه انداخته است که کسی را تهدید نکرده‌اند و خطر به راه انداختن جنگ‌های بیشتر را مطرح می‌کند، این کشورها را مورد غارت و تجاوز قرار می‌دهد و با استثمار مردم به سرقت منابع کشورها می‌پردازد و قوانین کشورهای پلیسی را در داخل خاک خود اجرا و عدالت اجتماعی در امریکا را به قربانی حمایت از شرکت‌های قدرتمند می‌کند.»

لندمن افزود: «امریکا نه تنها یک دموکراسی دروغین بلکه چیزی بسیار بدتر از آن است چرا که این کشور به معنای واقعی کلمه علیه بشریت جنگ افروزی می‌کند. و اگر این کشور با یک قدرت هسته‌ای دیگر نظیر روسیه به طور مستقیم رو در رو شود این به معنای پایان بازی برای همه ما خواهد بود. این یک خطر بزرگ است. امریکا بزرگ‌ترین تهدید برای صلح جهانی و بقای انسان‌ها است.»

این سخنان در حالی مطرح می‌شود که جیمی کارتر، رییس جمهور سابق امریکا روز سه شنبه (۶ مرداد) در یک مصاحبه گفت امریکا به یک «الیگارشی» تبدیل شده که در آن «رشوه‌خواری سیاسی نامحدود» به براندازی کامل نظام سیاسی این کشور منجر شده است. 

وی افزود جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها «به این پول نامحدود به عنوان سودی سرشار برای خود می‌نگرند».

لندمن در واکنش به سخنان کارتر گفت: «جیمی کارتر به طور قطع در بین روسای جمهور سابق امریکا بهترین است.»

وی افزود: «جیمی کارتر به درستی امریکا را «یک الیگارشی با رشوه‌خواری سیاسی نامحدود» خواند. شکی در این باره نیست. من بارها در این باره مطالبی نوشته‌ام و دوست دارم در این باره رو در رو با کارتر صحبت کنم.»

این مفسر سیاسی خاطرنشان کرد: «امریکا یک نظام مبتنی بر پول دارد. یک قدرت انحصاری دوقطبی بر این کشور حکومت می‌کند. دو قدرت سیاسی در امریکا وجود دارند مثل دو بال. پس با یک قدرت دوقطبی انحصاری مواجهیم.»

وی تصریح کرد: «منافع مالی عظیم، بانک‌های وال استریت و شرکت‌های غول پیکر به نامزدهای انتخابات پیشنهاد مشارکت می‌دهند. این اقدامات به معنای سرمایه‌گذاری است نه مشارکت.»

لندمن در پایان گفت: «شما به یک نامزد انتخاباتی یک میلیون دلار می‌دهید و می‌خواهید که در عوض صد میلیون دلار یا شاید هم یک میلیارد دلار باز پس بگیرید. این دقیقا روش فعالیت نظام امریکا است.»

یک نویسنده و مجری رادیو در آمریکا می‌گوید امریکا علیه بشریت جنگ‌افروزی می‌کند و به بزرگ‌ترین تهدید برای صلح جهانی و بقای انسان‌ها مبدل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme