https://telegram.me/empireoflies

امرار معاش ضدانقلاب با اسلام‌هراسی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای اخیر و بخصوص پس از فتنه ۸۸، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب به طرق مختلف به کشورهای خارجی بخصوص اروپا و آمریکا فرار کرده‌اند. تقریبا همه این افراد از دسته‌ای هستند که نسبتی با فرهنگی اسلامی و ایرانی ملت ایران نداشته و در فرهنگ الحادی غربی حل شدند.

در بین این عناصر اپوزیسیون، اگر کسی هم باشد و حرف از ایران بزند، قطعا منظورش ایران باستان و تاریخ گنگ آن دوران است. در واقع می‌توان گفت که حمایت و طرفداری و تبلیغ تاریخ ایران باستان توسط این دسته از عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان، با هدف محو تاریخ بعد از ورود اسلام به ایران و مخفی‌کردن حقایق درباره تمدن بزرگ اسلامی و بزرگان این تمدن انسان‌ساز است.

بسیاری از عناصر اپوزیسیون فراری، برای آنکه وفاداری خود به دولت‌های خارجی را نشان دهند، خود را موظف می‌دانند به ارزش‌ها اسلامی و باورهای ملت مسلمان ایران توهین کنند و حتی به دشمنی و عناد با آنها بپردازند.

یکی از این عناصر اپوزیسیون خرده‌پا و درجه چندم فردی به نام «مهدی میرقادری» معروف به «مبارز نستوه(!)» است که خود را یکی از دشمنان اصلی جمهوری‌اسلامی می‌داند! وی جز آن دسته از عناصر ضدانقلاب و سلطنت‌طلبی است که از دیکتاتوری «رضا شاه» حمایت و جمهوری‌اسلامی را به دیکتاتوری بَد متهم می‌کند!

این ضدانقلاب بدبخت که اکنون در آوارگی در ترکیه ساکن است، چند روز پیش طی پستی در صفحه فیسبوک خود نوشت: ” محصولات نایک به علت حمایت کردن از اسلامیستها را تحریم کنید. ترجمه: اگر محصولات حجاب نایک را دوست دارید از محصول جدید نایک یعنی سنگ نایک هم حمایت کردید برای موقعی که آن حجاب را بیرون آورد.”

«مبارز نستوده» در واکنش به تولید لباس ورزشی بانوان با پوشش اسلامی توسط یکی از شرکت‌های تولید البسه ورزشی خارجی، به این موضوع واکنش نشان داد و از دیگر عناصر اپوزیسیون خواست برای نشان دادن افکار ضداسلامی‌شان، این شرکت خارجی را تحریم کنند!”

این روزها مشتی عناصر ضدانقلابِ بدبخت و دیوانه، در تنهایی و غربت زندگی در غربت، از هر روشی برای ابراز وجود استفاده می‌کنند و حمایت از اسلام‌هراسی و تبلیغ ضداسلامی را تنها راه ادامه زندگی و امرار معاش خود در کشورهای بیگانه می‌دانند.

تصویر از صفحه فیسبوک «مبارز نستوه»

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای اخیر و بخصوص پس از فتنه ۸۸، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب به طرق مختلف به کشورهای خارجی بخصوص اروپا و آمریکا فرار کرده‌اند. تقریبا همه این افراد از دسته‌ای هستند که نسبتی با فرهنگی اسلامی و ایرانی ملت ایران نداشته …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme