Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

الیور استون: هالیوود پروژه «اسنودن» را بایکوت کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «الیور استون»، کارگردان منتقد سینمای آمریکا به سیاستمداران آمریکایی نسبت به اینکه چین را برای آمریکا یک تهدید محسوب می‌کنند، انتقاد کرد و سیاست آمریکا نسبت به این کشور را یک سیاست خطرناک خواند.

«استون» گفت: چین رشد خواهد کرد، ولی تاریخچه چین، دی‌ان‌ای این کشور همیشه نشان داده است که این کشور، برخلاف آمریکا که در سراسر جهان نیروهای نظامی خود را گسترانده است، کشوری نیست که به دنبال توسعه مرزهایش بوده باشد.

این کارگردان ۶۸ ساله با ابراز تأسف افزود: آمریکا هیچگاه از تاریخ درس نمی‌گیرد و همچنان به نام دموکراسی و مبارزه با تروریسم، جنگ افروزی کرده است.

«استون» در ادامه از روسیه و چین خواست تا برای برگرداندن تعادل قدرت جهانی با یکدیگر متحد شوند و افزود: این خیلی مهم است که دنیا تک قطبی نباشد. این خیلی مهم است که ایالات متحده آمریکا به دنبال سلطه طلبی بر این دنیا نباشد چون سلطه طلبی است که جنگ افروزی می‌کند.

وی همچنین از فرهنگ پول ستایی در آمریکا انتفاد کرد و متذکر شد: طمع به هیچ‌عنوان چیز خوبی نیست.

«الیور استون» که هم‌اکنون در حال ساخت فیلم زندگی «ادوارد اسنودن»، افشاء‌کننده پرونده رسوایی دولت آمریکا در جاسوسی از مردم جهان، است، درباره این پروژه سینمایی عنوان کرد: هیچ استودیوی مهمی (در هالیوود) در این پروژه به من همکاری نکرده است ولی با همه اینها ما این فیلم را خواهم ساخت و آن را در بیرون از آمریکا به نمایش درخواهیم آورد.

انتهای پیام/سینما پرس

Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme