https://telegram.me/empireoflies

اقدام ناجوانمردانه آمدنیوز علیه شهید حججی/ تلاش نوچه‌های سعودی برای احیای داعش!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغکانال ضد انقلاب “آمدنیوز” که پیش از این روابطش با عربستان فاش شده، اینبار برای جلب رضایت حامیان مالی سعودی خود، شهید حججی را هدف حمله قرار داده است.

این کانال ضدانقلاب با انتشار پستی به دروغ پراکنی علیه شهید حججی پرداخته و با گستاخی تمام مدعی شده که «شهید حججی معتاد بوده و در اسارت داعش خودکشی کرده است»!

 

توهین آمدنیوز به شهید حججی

البته انتشار چنین مطالبی از سوی پایگاه دروغ پراکنی آمدنیوز که تحت چتر حمایتی آل سعود قرار دارد، مسئله بی سابقه ای نیست و جای تعجب ندارد؛ آمدنیوز پیش از این نیز شهید حججی را هدف حملات خود قرار داده است.

پس از شکست داعش در منطقه به‌ویژه با اقدامات موثر مشاوران نظامی و رزمندگان جان بر کف ایرانی، عربستان که از حامیان بزرگ داعش بوده و سرمایه گذاری ویژه ای روی این گروه تروریستی کرده، به دنبال انتقام گیری از ایران با حمایت از تشکیل داعش ایرانی و پشتیبانی از رسانه های خودفروخته ای مانند آمدنیوز است تا با استفاده از آن ها چهره مبارزان اصلی مقابله با داعش همانند شهید حججی را تخریب کنند.

عربستان در همین راستا به حمایت از گروه خشونت طلب ری استارت [بخوانید داعش ایرانی] پرداخته است و محمد حسینی لیدر این گروه نیز از آشکار ساختن روابط خود با آل سعود ابایی ندارد.

در این میان نکته قابل توجه دیگر، ارتباط تنگاتنگ آمدنیوز با گروه خشونت طلب ری استارت است؛ به طوری که آمد نیوز به صورت رسمی به حمایت از ری استارت پرداخته و محمد حسینی لیدر این گروه خشونت طلب نیز تمامی پیشرفت های خیالی گروه خود را مرهون حمایت های روح الله زم دانسته و از او به این خاطر تشکر می نماید؛ گویا آل سعود آنقدر سخاوتمند هستند که نوچه های آن ها  نیازی به رقابت با یکدیگر برای به دست آوردن دلارهای نفتی نداشته باشند!

انتهای پیام/جام نیوز

«عربستان که از حامیان بزرگ داعش بوده و سرمایه گذاری ویژه ای بر این گروه تروریستی کرده است، به دنبال انتقام گیری از ایران با حمایت از تشکیل داعش ایرانی و تخریب چهره شهید حججی ها می باشد….»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme