https://telegram.me/empireoflies

اقدام انتخاباتی سلطنت‌طلبان برای جذب عامل

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه های فارسی زبان بیگانه با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی در جنگ نرم سالهای زیادی است که با صرف هزینه های مالی سنگین در این بیراهه به فرجام دلخواه خود نرسیده اند و در تلاش هستند با تغییر و ظاهرسازی بتوانند فازهای دیگری در این راستا انجام دهند.

در نتیجه با تبلیغ فرقه های جاسوسی مثل بهاییت به جذب و تربیت عوامل جاسوسی پرداخته و یا به طور غیر مستقیم مانند شبکه دیدگاه، سعی در جذب نفرات برای ارسال اخبار و دیگر کارهای مورد نظر خود را دارند.

استخدام جاسوس درتلویزیون دیدگاه||  اقدام انتخاباتی سلطنت طلبان برای جذب عامل

در همین زمینه نیزمسیر برای هموطنان خارج از کشور با افرادی که در داخل هستند کمی تفاوت دارد. تلویزیون مذکور درباره خارج نشینان این چنین می گوید:

“در رابطه با هموطنان خارج از کشور پاسخ دهیم، ما یک تقسیم‌بندی‌ای کردیم که قبلاً هم به اطلاع شما رساندیم و گفتیم ما در خارج از کشور عضو می‌پذیریم به عنوان حزب می‌توانید فعالیت منظم و تشکیلاتی داشته باشید. اگر به وب‌سایت ما تشریف ببرید این وب‌سایت را می بینید، در بخشی از این وب‌سایت کلمه عضویت است، می‌توانید آن جا کلیک کنید و فرم را پر کنید و بعد ما با شما تماس می‌گیریم و از شما استفاده می‌کنیم.”

اما درمورد داخل نشینان شبکه دیدگاه چنین راهکار میدهد:

“در درجه اول ما پیشنهاد می‌دهیم جمع‌ها کوچکی را برای خودتان درست کنید این جمع‌ها می‌تواند دو نفره و سه نفره و حداکثر پنج نفره باشد، این جمع‌ها به صورت غیرعلنی باشد، افراد را از آشنایان و کسانی که می‌شناسید انتخاب کنید و بعد شروع کنید به فعالیت کردن، شعار‌نویسی، دیوارنویسی، اطلاعیه، شرکت در اعتراضات مردمی و غیره، این کارها را می‌توانید انجام دهید.”

نکته دیگر در گزارش این برنامه این است که تربیت جاسوس و همچنین تحریک به اقدام علیه امنیت ملی را در قالب تشکل انسان مدار بیان میکند که نگران از جان هموطنان است:

“تشکل ما یک تشکل انسان‌مدار است و به عنوان انسان اولین چیزی که برای ما مهم است جان شما است. بنابراین ما هیچ توصیه‌ای نمی‌کنیم که براساس آن جان هموطنانمان به خطر بیفتد. اما اگر بر این مبنا این کار را می‌کنید که واقعاً فکر می‌کنید جریانی که ما نمایندگی می‌کنیم واقعاً‌یک جریان وابسته به قدرت‌های خارجی هست باید بدانید که که این طور نیست چون ما معتقدیم اگر پای بیگانگان به کشور ما باز شود چه به طور مستقیم و چه به طور غیرمستقیم از طریق نیروهای وابسته به خودشان آینده در انتظار این‌ها نیست.

انتهای پیام/دیده‌بان

شبکه فارسی زبان دیدگاه در برنامه ی به سوی ایران آباد به بهانه آموزش روش‌های مبارزه علیه نظام در کشور سعی در جذب عوامل جاسوسی دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme