https://telegram.me/empireoflies

افکار مشترک «شهرام همایون» و داعش!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک»، با آنکه به‌زحمت دارای مدرک تحصیلی دیپلم و از پایه‌ای‌ترین مفاهیم اسلامی بی‌اطلاع است، اما هرازگاهی در برنامه خود به تفسیر آیات قرآن می‌پردازد.

«شهرام همایون» که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ خورشیدی به‌دلیل کلاه‌برداری و صدور چک بی‌محل از کشور گریخت، پس از تاسیس تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» از طریق پول‌های بادآورده و دزدی، در چهره یک اپوزسیون جمهوری اسلامی و حامی خاندان پهلوی ظاهر شد. البته وی برای ایجاد پرستیژ در بین دیگر ضدانقلاب‌ها دلیل فرار خود را مبارزات سیاسی عنوان کرده است.

همایون در جدیدترین افاضات، همچون گروه‌های تکفیری و سلفی از جمله داعش، مدعی شد که شیعیان با توسل و طلب شفاعت از ائمه‌اطهار (ع) و امام‌زادگان، در واقع آنها را شریک خدا قرار می‌دهند!

این اپوزسیون بی‌سواد، با استناد به آیات ۲۰ و ۲۱ سوره مبارک نحل که در آن انسان‌ها را از پرستش بت‌ها و فراعنه نهی کرده، مدعی شد این آیه درباره ائمه اطهار (ع) و امام‌زادگان است و به‌این‌طریق بت‌ها شامل امام‌زادگان نیز می‌شود و شیعیان نیز مشرک شده و برای خدا شریک قائل هستند. وی ادعا کرد: “مردگان عاری از زندگی هستند، پس امام حسین(ع) نیز مُرده و عاری از زندگی است …”

این در حالیست که اولا؛ ائمه اطهار (ع) و بزرگان دینی اکثرا شهید هستند که بر اساس نص قرآن کریم «… شهدا زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌خورند …» و دوماً؛ شیعیان با توسل برای خدا شریک قائل نمی‌شوند، بلکه ائمه‌اطهار (ع) و امام‌زادگان را به سبب جایگاه والا نزد خداوند، به عنوان واسطه قبولی دعا و حاجت خود قرار می‌دهند.

«شهرام همایون» در ادامه با توهین به استاد «شهریار» شاعر نامی کشورمان به سبب سرودن شعر «نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش گفت؛ متحیرم چه نامم شه ملک لافتی را …» در وصف حضرت امام علی(ع) ، وی را “احمق” خطاب کرد تا افکار ضداسلامی خود را بیش از پیش به نمایش بگذارد.

البته این نخستین بار نیست که «شهرام همایون» اینگونه سخنان شاذ و احمقانه را به زبان می‌آورد. وی سال گذشته نیز در سخنان عجیبی با اشاره به موضوع زندگی پس از مرگ و اینکه انسان پس از مرگ نمی‌میرد، گفته بود: “جسم انسان پس از مرگ تغییر شکل می‌دهد و به چیزهایی مانند هویج (!) تبدیل می‌شود”.

این ضدانقلاب همچنین در سخنانی عجیب که برگرفته از تفکرات و اعتقادات منحرف او و همفکرانش است، ادعا کرد: “روح انسان پس از مرگ، از طریق بدنی دیگر به زندگی خود ادامه می‌دهد!!”.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme