https://telegram.me/empireoflies

افشای طرح ضد تروریستی دولت انگلیس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنابر یک گزارش، دولت انگلیس در طرح اضطراری بی‌سابقه‌ای درصدد است برای مقابله با حملات تروریستی احتمالی حدود ۵۱۰۰ نیروی مسلح در سراسر کشور مستقر کند.

 روزنامه انگلیسی « میل» روز یکشنبه گزارش داد، این طرح فوق محرمانه موسوم به «عملیات تِمپرر» ۲۲ آوریل به طور اتفاقی به مدت چند دقیقه بر روی تارنمای شورای روسای پلیس ملی این کشور قرار گرفت و بلافاصله برداشته شد.

بنابر این طرح، در صورت وقوع حمله تروریستی مهم، دولت انگلیس نیروهای مسلح و پلیس را به منظور حفاظت از امکان مهم اعزام خواهد کرد. این درحالی است که دستگاه‌های اطلاعاتی نیز طراحان این حمله تروریستی را تحت تعقیب قرار خواهند داد.

دولت انگلیس این طرح را پس از تیراندازی در ماه ژانویه در پاریس که ۱۲ کشته به جا گذاشت، تهیه کرده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی اسکای نیوز این طرح نظامی هم زمان با سفر دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس به کشورهای مالزی و اندونزی فاش شد. گفته می‌شود کامرون در این سفر بر تقویت همکاری‌های ضد تروریستی تاکید خواهد کرد.

این روزنامه انگلیسی ضمن جنجالی خواندن این تصمیم افزود استقرار گسترده نیروهای نظامی این احساس را ایجاد می‌کند که دولت کنترل امور را از دست داده یا اینکه در کشور مقررات منع رفت و آمد در حال اجراست.

افشای این طرح جنجالی در حالی است که پلیس لندن ماه گذشته مانور گسترده ای را در راستای آنچه مقابله با حملات تروریستی احتمالی مهم در لندن خوانده بود برگزار کرد. 

در این رزمایش دو روزه حدود یکهزار تن از نیروهای پلیس انگلیس و نیز سازمان های خدمات شهری و اورژانس این کشور مشارکت داشتند.

 

انتهای پیام/پرس تی‌وی

افشای این طرح جنجالی در حالی است که پلیس لندن ماه گذشته مانور گسترده ای را در راستای آنچه مقابله با حملات تروریستی احتمالی مهم در لندن خوانده بود برگزار کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme