https://telegram.me/empireoflies

افشاگری جنجالی ارتباط نوری‌زاده با آل‌سعود+فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال‌های اخیر به‌دلیل ناتوانی «ربع پهلوی» در رهبری و هدایت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی، انتقادات به او روز به روز افزایش یافته است.

به خصوص پس از آنکه «شورای ملی ایران» تحت امر شاهزاده ناکام پهلوی، نتوانست به اهدافش برسد و اکنون تنها اسمی از آن باقی مانده، حتی بسیاری از حامیان دیروز «ربع پهلوی» نیز به جمع منتقدان او پیوسته‌اند.

ربع پهلوی که چند سال پیش در مصاحبه با العربیه رسماً از بیگانگان ازجمله آمریکا و اسرائیل برای مقابله با جمهوری‌اسلامی درخواست کمک کرده بود، چندی پیش نیز در مصاحبه با روزنامه اماراتی «الوطن»، در برابر استفاده از عنوان جعلی «خلیج عربی» سکوت کرد و در اثبات خیانت و وطن‌فروشی خود بدون دفاع از حق مالکیت ایران بر جزایر سه‌گانه، گفت: “… بسیار بین ما مسائل مشترک هست که می‌توان برپایۀ آنها با برادران در امارات، روابط سازنده داشته باشیم. دورۀ کشمکش و رویارویی به دورۀ اعتماد و دوستی تبدیل خواهد شد …”

این مصاحبه که با واکنش‌های زیادی از سوی سلطنت‌طلبان خارج از کشور همراه شد، هنوز پس‌لرزه‌های خود را به همراه داشته و در این میان عوامل اپوزیسیون معتقد هستند که مصاحبه ربع پهلوی با روزنامه الوطن را هماهنگ کرده است.

مسعود صدر - Masoud sadr

مسعود صدر

در یکی از جدیدترین این واکنش‌ها، مسعود صدر مجری شبکه سلطنت‌طلب پارس با حمله به علیرضا نوری‌زاده گفت: “شما با العربیه، روزنامه الشرق الاوسط و عربستان کار می‌کنید و با آن‌ها ارتباط مستقیم دارید… و این را قانون و سند به اثبات می‌رسانم”

 

دانلود

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب حمایت‌های همه‌جانبه از رژیم آل‌سعود در بین همگان به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، به سبب حمایت‌های متعدد از سعودی‌ها، به سخنگوی فارسی‌زبان رژیم آل‌سعود معروف شده است.

حمایت مجدد نوری‌زاده از رژیم جنایتکار سعودی که در ۱۷ ماه اخیر در یمن هزاران انسان بیگناه را کشته، سبب اعتراض بسیاری از مخاطبین شد و آنها با آنکه رابطه خوبی با جمهوری‌اسلامی ایران ندارند، اما در برابر برخی سخنان وقیحانه نوری‌زاده نتوانستند سکوت کنند.

انتهای پیام/

در سال‌های اخیر به‌دلیل ناتوانی «ربع پهلوی» در رهبری و هدایت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی، انتقادات به او روز به روز افزایش یافته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme