https://telegram.me/empireoflies

افشای کلاهبرداری فعالین حقوق‌بشر از دولت‌های غربی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر سال های گذشته افشاگری هایی از سوء استفاده و کلاه برداری های ضد انقلاب در خارج کشور تحت عنوان مبارزه با نظام اسلامی و احیای حقوق بشر در سایت امپراتوری دروغ شده بود ولی از آن جایی که این نمونه ها بسیار زیاد هستند ناگزیر هستیم بار دیگر به این کلاهبرداری ها اشاره کنیم شاید حامیان این افراد برای پولهای کلانی که در اختیار این افراد قرار می دهند اندکی تجدید نظر کنند.

ایرج مصداقی” یکی از تحلیل گران شبکه های معاند که سابقا عضو سازمان مجاهدین خلق بوده ولی اکنون بر علیه این سازمان در خارج کشور مشغول فعالیت است و همچنین عَلم مبارزه با نظام اسلامی را در لوای احیای حقوق بشر برافراشته اخیرا اسنادی منتشر کرده که حاکی از آن است که دو تن از افرادی که در سالهای اخیر بیشترین تلاش را برای فعالیت های حقوق بشری بر ضد جمهوری اسلامی دارند، کلاه برداری های عظیم مالی در خارج کشور دارند.

ایرج مصداقی با انتشار سندی ادعا می کند که طبق این سند شادی صدر و شادی امین نزدیک به ۷۰۰ هزار پوند فقط از یک سازمان انگلیسی کمک مالی دریافت کرده‌اند. وی می گوید :”پول‌های دریافتی این دو از هیفوس و پروژه‌های وابسته به وزرات‌خارجه آمریکا و … سر به میلیون‌ها دلار می‌زند. کسانی که در پوشش چپ ضدامپریالیستی و فمینیسم طلب سند می‌کردند، از این دو بخواهند راجع به این ۷۰۰ هزار پوند و این که با آن چه کرده ‌اند ، گزارش دهند.”

ایرج مصداقی در متنی دیگر در صفحه فیس بوک خود در خصوص یکی دیگر از کاسبان حقوق بشر در خارج کشور گفته که با همکاری با شادی امین و شادی صدر توانسته مبالغ کلانی را از سازمان های حقوق بشری کلاه برداری نماید. هما مرادی وکیل دادگستری است که چند سال پیش از ایران مهاجرت نمود و اکنون در خارج کشور مشغول کاسبی از عناوین حقوق بشری است. مصداقی در بخشی از متن خود با اشاره به حقوق های کلان این افراد در خارج کشور به نام فعالیت حقوق بشری از افرادی اسم می برد که خود را الهه های نجات ملت ایران می دانند و سعی می کنند خود را پاک و منزه نشان دهند. وی در این خصوص می نویسد:”هما مرادی و امثال او دم از صداقت و راستی و درستی و انسان‌دوستی می‌زنند فریبکاری می‌کنند. آن‌ها دم از شفافیت و پس دادن حساب به نهاد‌های مالی می‌زنند و می‌کوشند با حقه‌بازی موضوع را دور بزنند. مطمئن باشید کسانی که می‌توانند با حقه‌بازی و پروژه‌نویسی پول‌های هنگفت بگیرند بلدند چگونه حساب‌سازی کنند.

جهت اطلاع می‌گویم که بدانید در حوزه حقوق بشر و دفاع از حقوق بشر چه خبر است؛ آقای هادی قائمی که «فعال حقوق بشر» شناخته شده در آمریکا هستند و از بودجه‌های دولت آمریکا و … برای کمپین دفاع از حقوق بشر در ایران استفاده می‌کنند ماهیانه برای خودشان طبق اسناد رسمی انتشار یافته ۱۲ هزار دلار حقوق رد می‌کنند. تریتا فارسی بیش از ۱۲ هزار دلار حقوق برای خودش رد می‌کند. یعنی حقوق یک کارمند ارشد دولت آمریکا در حد معاون وزیر و مدیرکل . از شادی صدر و شادی امین بپرسید ماهانه چه حقوقی برای خودشان که کوچکترین صلاحیت و سابقه‌ای در امر حقوق بشر ندارند، رد می‌کنند.”

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme