https://telegram.me/empireoflies

افشای کشتار مردم سوریه توسط منافقین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اعضای این گروه تروریستی که سال‌ها در پایگاه اشرف در عراق مستقر بودند، در آغاز حوادث سوریه در سال ۲۰۱۱ وارد منطقه درعا شدند.

براساس اسناد منتشر شده توسط ویکی لیکس، این افراد در اجرای نقشه‌های خود با نام نیروهای ایرانی، کشتار غیرنظامیان را آغاز کردند تا از این طریق با خوش خدمتی به کشورهای حامی تروریست‌ها، ایران را از همان ابتدای بحران سوریه درگیر جنگ این کشور کرده و چهره ایران را خدشه‌دار کنند.

اسناد منتشر شده ویکی لیکس، گروهک منافقین را در مناطق مختلف سوریه از جمله حلب و اطراف دمشق و اعضای آن را در حال آموزش تروریست‌های مسلح موسوم به معارضان مخالف دولت نشان می‌دهد.

پیش از این نیز در آذرماه سال ۱۳۹۲ یک عضو جدا شده از این گروهک تروریستی، گفته بود که حلقه ارتباط و اعزام نیروهای گروهک منافقین با تشکلی موسوم به ارتش آزاد سوریه، افراد مسلح حزب منحله بعث عراق (شاخه عزت ابراهیم) در مرز اردن هستند و این افراد اعضای گروهک تروریستی را برای ارائه آموزش‌های جنگ شهری و مبارزه مسلحانه در پوشش امدادگران جنگی به سوریه اعزام می‌کنند.

همچنین روزنامه فرانسوی فیگارو نیز در سال ۹۲ اعلام کرده بود که عناصر گروهک تروریستی منافقین برای شرکت در اقدامات نظامی ضد حکومت سوریه در ادلب حضور دارند.

به نوشته این روزنامه، سازمان‌های اطلاعاتی عربی و غربی از منافقین علیه دولت سوریه استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/ایرنا

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme