https://telegram.me/empireoflies

افشای پشت‌پرده فلاحتی توسط استاد رائفی‌پور + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی فلاحتی» مجری شبکه دولتی «صدای آمریکا» این روزها در پروژه تبلیغات ضداسلامی فعالیت گسترده‌ای دارد و به بهانه پرونده اتهام فساد اخلاقی فردی به نام «س.ط»، تمام توان خود را برای زیرسوال بردن ارزش‌های اسلامی صرف کرده است.

این مجری جنجالی شبکه «صدای آمریکا» در هفته‌های اخیر می‌کوشد تا پرونده اتهام فساد اخلاقی یکی از قاریان قرآن ایرانی را باز نگه‌دارد، این در حالیست که خود او نیز دارای فسادهای اخلاقی بسیاری است و برخی از پرونده‌های فسادش هنوز در محاکم آمریکا باز است.

«مهدی فلاحتی» مجری شبکه «صدای آمریکا» که مدرک تحصیلی مشخصی ندارد و گویا به زحمت مدرک کارشناسی گرفته، در آمریکا خود را به‌عنوان یک شاعر و کارشناس ادبیات معرفی می‌کند!

این مجری تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» که در گذشته عضو گروهک‌های کمونیستی و مارکسیستی بود و به‌دفعات سابقه توهین به مقدسات اسلامی را دارد، در این راه گاف‌های متعددی داده است.

استاد «علی‌اکبر رائفی‌پور» کارشناس فرهنگی و رسانه، چندی پیش به یکی از برنامه‌های «مهدی فلاحتی» به نام «صفحه آخر» که هر هفته از شبکه دولتی «صدای آمریکا» پخش می‌‌شود واکنش نشان داد. در آن برنامه فلاحتی با استفاده از اطلاعات کذب و از طریق مخلوط کردن راست و دروغ به بررسی زندگی و فعالیت‌های «علی‌اکبر رائفی‌پور» پرداخته بود که رائفی‌پور در یکی از سخنرانی‌های با بررسی پشت‌پرده برنامه مذکور و ترفندهای رسانه‌های بیگانه در زیرسوال بردن جمهوری اسلامی و تخریب وجهه شخصیت‌های مختلف وابسته به نظام و متهم کردن آنان به انواع فساد و جرم، به اتهامات فلاحتی پاسخ‌های دندان‌شکنی داد.

دانلود

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme