https://telegram.me/empireoflies

افشای پشت‌پرده زنبارگی دو حامی حقوق‌زنان!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید شریفی دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلبان مقیم سوئد که به سبب حمله مکرر و افشاگری درباره عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون خارج‌نشین به “سگ گیرنده” معروف شده، این‌بار «یغما گلرویی» و «احمد باطبی» را سوژه قرار داد.

«امید دانا» که پس از نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸ و بعد از زندانی‌شدن اما مورد عفو جمهوری‌اسلامی قرار گرفتن، از کشور گریخت به بهانه همجنس‌باز بودن از کشور سوئد پناهندگی گرفت، از آن زمان برای جلب توجه و معروف کردن خود و افزایش تعداد لایک‌های صفحه فیسبوکش، هر از چندگاهی به یکی از عنصر و گروه‌های اپوزیسیون جمهوری‌اسلای، از «ربع پهلوی» و شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» تا «شاهین نجفی» و «منافقین» حمله می‌کند.

جنجال‌آفرینی‌های «امید دانا» در سالهای اخیر آنقدر به ضرر اپوزیسیون خارج‌نشین بوده که برخی عناصر ضدنقلاب ساکن کشورهای غربی، او را عامل جمهوری‌اسلامی با هدف تخریب و تضعیف گروه‌های اپوزیسیون می‌دانند.

از هر روی، «امید دانا» در جدیدترین افشاگری خود «احمد باطبی» فعال فتنه ۱۸ تیر ۱۳۷۸ را مورد خطاب قرار داد. «احمد باطبی» که پس از فرار به آمریکا، ضمن دست‌بوسی رئیس جمهور وقت این کشور، خود را وفادار به ارزش‌های آمریکایی دانسته بود، در سالهای اخیر خود را حامی حقوق‌بشر و حامی حقوق‌زنان معرفی کرده است. اما «امید دانا» برای افشای فساد اخلاقی باطبی در صفحه فیسبوکش نوشت: “مردک یادش رفته پشه‌ی ماده را روی آسمان میزد و کلی از دختران بیگناه را در ایران سرکار گذاشت و برای تخریب مخالفش نام زن را به وی گذاشت … حالا برای ما مدافع حقوق زنان شده …”

«احمد باطبی» در کنار «جورج بوش» رئیس جمهور سابق آمریکا

«احمد باطبی» در کنار «جورج بوش» رئیس جمهور سابق آمریکا

«امید دانا» همچنین با استناد به رنجنامه «آزاده خواجه نصیری» همسر سابق «یغما گلرویی»، پرده از فساد اخلاقی و خیانت این شاعر بدنام و معتاد برداشت. همسر سابق گلرویی در صفحه فیسبوکش نوشته بود: “روزی که دیدم با دوست نزدیک من، توی اتاقم خوابیدی و صدای نفسهای شهوانیتون رو شنیدم، آرزو کردم ایکاش هیچ وقت به دنیا نمی‌آمدم، اگرچه در آن روز تو من را به قتل رساندی، اما روزیکه کاغذ بدست گرفتی و از انسانیت حرف زدی، روزیکه شعار «کشتن را متوقف کنید» سردادی، آرزو کردم ایکاش تو به دنیا نمی‌آمدی یا حداقل دیگر انسانی شبیه تو به دنیا نیاید. فردینان سلین در کتاب دسته دلقک‌ها جمله قشنگی داره: «دردها فراموش میشوند ولی حرومزاده‌ها هرگز» و حالا فکر میکنم چه خوب که به دنیا آمدی زیرا فهمیدم جانورانی مثل تو هم در کنار ما، در نقش انسانهای فرهیخته و از خود گذشته در حال بازی هستند. چه خوب که به دنیا آمدی و من در کنار تو بردباری، گذشت، دروغ و خیانت را یاد گرفتم. تو شوهر من نبودی تو شومن(show man) مردم بودی و هنوز هم هستی …”

«امید دانا» افرادی مانند «یغما گلرویی» و «احمد باطبی» را “فاضلاب”، “انگل”، “زالو” و … خطاب کرد و نوشت: “در باب فاضلاب‌ها جالب است بدانید، یغما و احمد دوست جون جونیه شاهین نجفی هستند و هر سه به حضرت شاملو ارادت شدید دارند …”

شاهین نجفی - یغما گلرویی

البته درباره خود «امید دانا» که درباره خیانت‌های «یغما گلرویی» و «احمد باطبی» افشاگری کرده، گفتنی است که خود او در زمانی که متاهل بوده و تازه به سوئد مهاجرت نموده بود، خواطرخواه و عاشق دختر بزرگ «ربع پهلوی» شده بود که با جواب رد شاهزاده ناکام پهلوی مواجه شد و این پاسخ منفی دلیل اصلی حملات و انتقادات بعدی او به «ربع پهلوی» است.

انتهای پیام/

«امید شریفی دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلبان مقیم سوئد که به سبب حمله مکرر و افشاگری درباره عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون خارج‌نشین به “سگ گیرنده” معروف شده، این‌بار «یغما گلرویی» و «احمد باطبی» را سوژه قرار داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.62 ( 5 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. امید دانا خورد با شما

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme