https://telegram.me/empireoflies

افشای پشت‌پرده افشاگری فخرآور علیه «من و تو»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از گذشت چند روز از انتشار فایل صوتی منتصب به «امیرعباس فخرآور» درباره پشت‌پرده شبکه ضدفرهنگی و صهیونیستی «من و تو»، اکنون شواهدی درباره دلیل انتشار این فایل صوتی از سوی فخرآور بدست آمده است.

شبکه ماهواره‌ای «من و تو» تلویزیونی است که از شش سال پیش فعالیتش را آغاز کرده است. در طول سال‌های فعالیت «من و تو»، اسناد مختلفی از وابستگی این شبکه به سرویس‌های جاسوسی بیگانه بخصوص موساد بدست آمده و مشخص شد که «من و تو» در پی کسب اهداف دشمنان ملت ایران است، اما مسئولان این شبکه در سالهای نخست فعالیتشان برای پیشگیری از پیامدهای احتمالی، وجود رابطه به دولت‌های غربی و دشمنان ملت ایران را تکذیب کردند.

«من و تو» که زیر نظر «کیوان عباسی» همکار نهادهای صهیونیستی اداره می‌شود، در ابتدای فعالیتش ادعا کرد برنامه‌هایش تنها جنبه سرگرمی و اینترتیمنت دارد، اما به مرور زمان پشت‌پرده خود را نشان داد و فعالیت‌های سیاسی خود را گسترش داد و رویکرد سیاسی تندتری گرفت. تا جایی که سال گذشته با پایان دوره فعالیت پنهان «من و تو»، مدیر این شبکه طی مصاحبه‌ای با کانال ۱۰ اسرائیل رسما آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رسانه‌های رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

«کیوان عباسی» که به اذعان خود بیش از ایران به اسرائیل علاقه‌مند است در این گفت‌وگو با حمایت از جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: “من کاملا تحت حمایت انگلیس هستم و می‌خواهم به دنیا بگویم که من به عنوان یک ایرانی با شهروندان و کانال‌های اسرائیلی همکاری کنم! …” وی با تمجید از اشغالگران سرزمین فلسطین گفته بود: “بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال ۱۰ به توافق برسیم! … این همکاری بین کانال ۱۰ اسرائیل و شبکه من و تو در تولید برنامه‌ای (شبکه نیم) که همزمان در هر دو شبکه پخش می‌شود، صورت می‌گیرد.”

در فایل صوتی فخرآور که چند روز پیش منتشر شده بود، وی با بیان اینکه «من و تو» شبکه‌ای “سیاسی و سرگرمی” است و به‌ویژه در برنامه‌های تاریخی کاملاً خطی سیاسیِ تندی را دنبال می‌کند، گفت: “بودجه شبکه من و تو دولتی است و از طریق دولت‌ها تامین می‌شود. کدام دولت‌ها محرمانه باقی می‌ماند …”

اما «امیرعباس فخرآور» در بخش مهمی از سخنانش درباره شیوه عملکرد شبکه «من و تو» و شبکه‌های دیگر مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم گفته: “دعوت مردم به هر ایدئولوژی، چه مذهبی و چه ایدئولوژی دیگری مانند این است که به مردم بخواهی غذا بدهی، بعد در غذا هی ادویه بریزی و به خوردشان بدهی”.

«امیرعباس فخرآور» معروف به «پسر متوهم سیا» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری و مزدور سرویس‌های جاسوسی غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در خلاف اهداف و آرمان‌های ملت ایران اقدام نموده است. این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را تشدید تحریم‌های ضدایرانی تشویق می‌کرد.

این اپوزیسیون فراری طی مثالی با بیان اینکه فعالیت رسانه‌ای و تاثیرگذاری بر مخاطب مانند غذا دادن به دیگران است، تصریح کرده همان‌طور که به غذا کم‌کم ادویه اضافه می‌کنند تا طعم غذا را بهتر کند و فرد خورنده غذا آن را پَس نزند، شبکه من‌وتو هم در کنار برنامه‌های فرهنگی و سیاسی مورد نظر خود برنامه‌های سرگرمی و مورد نیاز مردم را پخش می‌کند تا آنها را جذب کرده و سپس اثر خود را بر آنها در بخش سیاسی و فرهنگی را بگذارد.

اما به نظر می‌رسد این افشاگری غیرمنتظره فخرآور درباره پشت‌پرده شبکه «من و تو» بی‌دلیل نبوده است. وی که در گذشته به اذعان خودش ارتباط خوبی با «کیوان عباسی» و «مرجان عباسی» مدیران ارشد شبکه «من و تو» داشت و حتی به مناسبت ۲میلیونی شدن لایک صفحه فیسبوک منوتو طی پیامی نوشته بود: “صفحه فیسبوک تلویزیون من و تو رکورد ۲ میلیون طرفدار رو زد. به همه بر و بچه‌های گل و هنرمند من و تو و به خصوص کیوان و مرجان عباسی عزیز از صمیم قلب تبریک میگم.”

تصویر از صفحه فیسبوک «امیرعباس فخرآور»

بنا بر اطلاعاتی که برخی از کارمندان سابق شبکه «من و تو» در اختیار «امپراتوری دروغ» قرار دادند، انتشار فایل صوتی افشاگری فخرآور درباره پشت‌پرده این شبکه لندنی، با هدف تهدید مدیران «من و تو» منتشر شده است. به عبارت دیگر فخرآور انتظاری از مدیران «کیوان عباسی» داشته که او برآورده نکرده و در پاسخ فخرآور با انتشار فایل صوتی کوتاهی به افشاگری درباره «من و تو» دست زده و سران این شبکه را تهدید نموده که در آینده ابعاد دیگری از پشت‌پرده «من و تو» را منتشر خواهد کرد.

در ماه‌های اخیر «امیرعباس فخرآور» با انتشار کتابی علیه مقامات ارشد جمهوری‌اسلامی، خیلی صریح و البته بدون هیچ سند و مدرک مستندی ادعا کرده که انقلاب اسلامی با حمایت سرویس‌های امنیتی شوروی رخ داده و برخی از سران جمهوری‌اسلامی دست‌پروده بلوک شرق بوده‌اند!! کتاب سفارشی و مبهم فخرآور البته پیش و پس از انتشار مورد حمایت گسترده رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه قرار گرفت تا بیش از پیش سفارشی بودنش مشخص شود.

«امیرعباس فخرآور» که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا شاه» (رضا پالان) است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با برخی اعضای لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت کرده و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی می‌کند خود را فردی مهم جلوه دهد و از طریق همین ارتباطات توانسته سفارش تولید کتابی ضد جمهوری‌اسلامی را از سرویس‌های جاسوسی غربی و بخصوص آمریکا بدست بیاورد.

فخرآور به حدی در خیانت به ملت ایران سنگ‌تمام گذاشته که حتی صدای آمریکایی‌ها را هم درآورده است؛ به‌طوری که «ریچارد پرل» کارشناس پنتاگون و از چهره‌های نومحافظه‌کار و ضدایرانی آمریکا درباره فخرآور گفت: “از او و امثالش متنفرم، چرا که رفتارشان روی خائنین مجاری و رومانیایی در جنگ سرد را سفید می‌کند!”

وی با آنکه ادعا دارد کتاب مذکور را بر اساس اسناد واقعی نوشته، هیچ‌گاه این اسناد را نشان نداده است. زمانی دروغ‌های این مزدور بیشتر هویدا می‌گردد که او چندی پیش با افتخار عکسی از خود با «اشتون کارتر» وزیر جنگ آمریکا و «جیمز کلپر» رییس سازمان امنیت ملی ایالات متحده، در مهمانی ویژه سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا منتشر کرد و اذعان کرد که با مقامات امنیتی و جاسوسی آمریکا درباره ایران و طرح‌های آینده سخن گفته است.

این اپوزیسیون نزدیک به محافل صهیونیستی همچنین از نزدیکان «ترکی فیصل» رئیس پیشین دستگاه امنیتی رژیم سعودی است که چند روز پیش در گردهمایی گروهک تروریستی منافقین در فرانسه شرکت کرد.

فخرآور ادعا کرده که کتابش حاصل بیش از چهار سال تلاش در جمع‌آوری اسناد و شواهد راجع به نقش سازمان امنیت شوروی در شکل گیری انقلاب ۵۷ ایران است! اما تنها به خواندن چند صفحه از این کتاب سفارشی متوجه می‌شویم که ادعاهایی تحت عنوان اسناد تاریخی و نقل قول‌های افراد در آن زمان، بی‌اندازه ساده و سطحی و حتی به سادگی قابل انکار است و در واقع مدعی، بینه و دلایل محکمی برای وجود ندارد و صرفا، در اغلب موارد به چند قرینه تقویمی، آن هم نه در حد استناد پرداخته شده است!

از نکات قابل تأمل کتاب فخرآور که بی‌طرف نبودن و سفارشی بودن کتاب وی را ثابت می‌کند، آن است که در بخشی از کتاب مذکور از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان “جوانی مستعد و باهوش و نوع‌دوست” یاد می‌کند!

نکته دیگر استقبال و توجه چهره‌های سرشناس سیاسی غربی چون آقای «اشتون کارتر» وزیر جنگ آمیکا از کتاب مذکور است که، آن را چیزی شبیه به یک اثر پروپگاندای برون مرزی، برای مصرف افکار داخلی می‌نمایاند که با تکیه بر قدرت رسانه‌های در اختیارشان سعی در استثنایی جلوه دادن و خارق‌العاده نمایاندن مطالب این کتاب دارند، غافل از اینکه ده‌ها سال است بسیاری از ادعاهای وارده در کتاب، همان طور که، گفته شد به سادگی قابل انکار و رد می‌باشد و مطلب جدید و در خور توجهی در آن یافت نمی‌شود.

با این حال به نظر می‌رسد، افشاگری فخرآور درباره پشت‌پرده شبکه «من و تو» به همین کتابش کذایی مربوط است. بر اساس شواهد گویا «امیرعباس فخرآور» به واسطه ارتباطی که با «کیوان عباسی» مدیر و مالک شبکه «من و تو» داشته، پس از اینکه دیده این شبکه مستندهای پرحاشیه‌ای مانند «رضا خان» و «انقلاب ۵۷» ساخته و پخش کرده، از مدیر «من و تو» خواسته تا از کتاب جدیدش هم مستندی ضد جمهوری‌اسلامی تولید کند که البته به‌دلیل ضعف‌های ساختاری و محتوایی بسیار زیاد، مدیریت «من و تو» فعلاً با این درخواست مخالفت کرده است.

بنابراین، «امیرعباس فخرآور» که به اذعان خودش در راه رسیدن به اهدافش از هیچ کاری اجتناب نمی‌کند و با خیانت به هم‌وطنناش این سخن را ثابت کرده، حتی به دوستان خودش هم رحم ننموده و برای تحت فشار قرار دادن «کیوان عباسی» و دیگر عوامل شبکه «من و تو» برای ساخت مستندِ سفارشی‌ای دیگر، با انتشار فایل صوتی درباره پشت‌پرده این شبکه، سعی نموده تا آنها را تحت فشار قرار داده و مجبور به پذیرش خواسته خود کند.

بعید نیست در روزهای آینده فخرآور برای فشار به سران «من و تو» پرده از زوایای پنهان دیگر این شبکه بردارد. گویا عناصر اپوزیسیون و دشمنان ملت ایران در راه رسیدن به اهدافشان به یکدیگر هم رحم نمی‌کنند و حاضرند از روی جنازه همدیگر هم رد شوند!

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از گذشت چند روز از انتشار فایل صوتی منتصب به «امیرعباس فخرآور» درباره پشت‌پرده شبکه ضدفرهنگی و صهیونیستی «من و تو»، اکنون شواهدی درباره دلیل انتشار این فایل صوتی از سوی فخرآور بدست آمده است. شبکه ماهواره‌ای «من و تو» تلویزیونی است که از شش …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme