https://telegram.me/empireoflies

افشای پشت‌پرده افشاگری فخرآور علیه «من و تو»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از گذشت چند روز از انتشار فایل صوتی منتصب به «امیرعباس فخرآور» درباره پشت‌پرده شبکه ضدفرهنگی و صهیونیستی «من و تو»، اکنون شواهدی درباره دلیل انتشار این فایل صوتی از سوی فخرآور بدست آمده است.

شبکه ماهواره‌ای «من و تو» تلویزیونی است که شش سال پیش فعالیتش را آغاز کرد. در طول سال‌های فعالیت «من و تو»، اسناد مختلفی از وابستگی این شبکه به سرویس‌های جاسوسی بیگانه بخصوص MI6 بدست آمده (سال گذشته نشانه‌هایی از همکاری پنهان این شبکه با سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل، موساد، نیز نمایان شد) و مشخص شد که «من و تو» نیز همچون اسلاف لس‌آنجلسی خود در پی اقداماتی در راستای اهداف دشمنان ملت ایران است، اما مسئولان این شبکه در سال‌های نخست فعالیتشان برای پیشگیری از پیامدهای احتمالی، وجود رابطه با دولت‌های غربی و دشمنان دیرینه ملت ایران را تکذیب کردند.

«من و تو» که زیر نظر زوج «کیوان و مرجان عباسی» بهائییان همکار نهادهای صهیونیستی اداره می‌شود، در ابتدای فعالیتش ادعا کرد برنامه‌هایش تنها جنبه سرگرمی و اینترتیمنت دارد، اما به مرور زمان پشت‌پرده خود را نشان داد و فعالیت‌های سیاسی خود را گسترش داد و رویکرد سیاسی تندتری گرفت. تا جایی که سال گذشته با پایان دوره فعالیت پنهان «من و تو»، مدیر این شبکه طی مصاحبه‌ای با کانال ۱۰ اسرائیل رسماً آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رسانه‌های رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

«کیوان عباسی» که به اذعان خود بیش از ایران به اسرائیل علاقه‌مند است در این گفت‌وگو با حمایت از جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: “من کاملا تحت حمایت انگلیس هستم و می‌خواهم به دنیا بگویم که من به عنوان یک ایرانی با شهروندان و کانال‌های اسرائیلی همکاری کنم! …” وی با تمجید از اشغالگران سرزمین فلسطین گفته بود: “بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال ۱۰ به توافق برسیم! … این همکاری بین کانال ۱۰ اسرائیل و شبکه «من و تو» در تولید برنامه‌ای (شبکه نیم) که همزمان در هر دو شبکه پخش می‌شود، صورت می‌گیرد.”

من و تو-رژیم صهیونیستی

در فایل صوتی «امیر عباس فخرآور» که چند روز پیش منتشر شده بود، وی با بیان اینکه «من و تو» شبکه‌ای “سیاسی و سرگرمی” است اذعان نمود: “این شبکه در برنامه‌های تاریخی کاملاً خط سیاسیِ تندی را دنبال می‌کند”، فخرآور گفت: “بودجه شبکه «من و تو» دولتی است و از طریق دولت‌ها تامین می‌شود. کدام دولت‌ها محرمانه باقی می‌ماند …”

اما «امیرعباس فخرآور» در بخش مهمی از سخنانش درباره شیوه عملکرد شبکه «من و تو» و شبکه‌های دیگر مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم گفته: “دعوت مردم به هر ایدئولوژی، چه مذهبی و چه ایدئولوژی دیگر، مانند این است که به مردم بخواهی غذا بدهی، بعد در غذا هی ادویه بریزی و به خوردشان بدهی”.

«امیرعباس فخرآور» معروف به «پسر متوهم سیا» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری و مزدور سرویس‌های جاسوسی غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در جهت مخالف حرکت تاریخی ملت ایران و علیه مردم کشورش اقدام نموده است. این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را تشدید تحریم‌های ضدایرانی تشویق می‌کرد.

وی در مثالی با بیان اینکه فعالیت رسانه‌ای و تاثیرگذاری بر مخاطب مانند غذا دادن به دیگران است، تصریح کرد همان‌طور که به غذا کم‌کم ادویه اضافه می‌کنند تا طعم غذا را بهتر کند و فرد خورنده غذا آن را پَس نزند، شبکه من‌وتو هم در کنار برنامه‌های فرهنگی و سیاسی مورد نظر خود برنامه‌های سرگرمی و مورد نیاز مردم را پخش می‌کند تا آنها را جذب کرده و سپس اثر خود را بر آنها در بخش سیاسی و فرهنگی را بگذارد.

اما اخبار رسیده از منابع مطلع دلیل این افشاگری غیرمنتظره فخرآور درباره پشت‌پرده شبکه «من و تو» را شفاف‌تر می‌سازد. فخرآور که به اذعان خودش در گذشته ارتباط خوبی با «کیوان عباسی» و «مرجان عباسی» مدیران ارشد شبکه «من و تو» داشت و حتی به مناسبت ۲ میلیونی شدن لایک صفحه فیسبوک «من و تو» طی پیامی نوشته بود: “صفحه فیسبوک تلویزیون من و تو رکورد ۲ میلیون طرفدار رو زد. به همه بر و بچه‌های گل و هنرمند «من و تو» به خصوص کیوان و مرجان عباسی عزیز از صمیم قلب تبریک میگم.”

تصویر از صفحه فیسبوک «امیرعباس فخرآور»

تصویر از صفحه فیسبوک «امیرعباس فخرآور»

اکنون بنابر اطلاعاتی که برخی از کارمندان سابق شبکه «من و تو» در اختیار «امپراتوری دروغ» قرار دادند، انتشار فایل صوتی افشاگری فخرآور درباره پشت‌پرده این شبکه لندنی، با هدف تهدید مدیران «من و تو» صورت گرفته‌است. به عبارت دیگر فخرآور انتظاری از «کیوان و مرجان عباسی» داشته که گویا با مخالفت شدید آنها رو به رو شده است و در فخرآور در واکنش به این مخالفت شبکه «من و تو» و مدیران آن با خواسته وی با انتشار فایل صوتی کوتاهی به افشاگری جزئی درباره «من و تو» دست زده و سران این شبکه را تلویحاً تهدید نموده که در صورت عدم موافقت آنها با خواسته فخرآور، در آینده ابعاد دیگری از پشت‌پرده «من و تو» را افشاء خواهد کرد.

حال این خواسته فخرآور چیست که به منظور گرفتن موافقت برای اجرای آن، وی حاضر به فدا کردن دوستی چندساله خود با سران شبکه «من و تو» یعنی «کیوان و مرجان عباسی» شده است؟

«امیرعباس فخرآور» که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا شاه» (رضا پالان) است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با برخی اعضای لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت کرده و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی می‌کند خود را فردی مهم جلوه دهد و از طریق همین ارتباطات توانسته سفارش تولید کتابی ضد جمهوری‌اسلامی را از سرویس‌های جاسوسی غربی و بخصوص آمریکا بدست بیاورد.

عکس «امیرعباس فخرآور» با رئیس سابق سازمان جاسوسی آمریکا

در ماه‌های اخیر «امیرعباس فخرآور» با انتشار این کتاب علیه مقامات ارشد جمهوری‌اسلامی، خیلی صریح و البته بدون هیچ دلیل مستندی و معتبری ادعا کرد که انقلاب اسلامی با حمایت سرویس‌های امنیتی شوروی سابق رخ داده و برخی از سران جمهوری‌اسلامی دست‌پروده مستقیم بلوک شرق بوده‌اند!!  فخرآور به گفته خود بیش از ۴ سال برای این کتاب وقت صرف کرده و از یکسال قبل از انتشار آن دائماً درحال تبلیغ آن بود و با گنده گویی و ادعاهایی بزرگ سعی در تهییج و ترغیب مخاطبان به خرید و حتی پیش خرید این کتاب داشت. برخی ادعاهای مضحک فخرآور از قبیل “این کتاب نگرش همه افراد را به تاریخ ۱۰۰ سال گذشته ایران زیر و رو خواهد کرد”، “اسنادی که تاکنون در هیچ کجا منتشر نشده‌اند در این کتاب گردآوری و برای اولین بار منتشر می‌شوند”، “این کتاب دیدگاه خواننده و جهان بینی وی را در باب ایران بالکل دگرگون خواهد کرد” و… باعث شدند تا عده‌ای ساده لوح حقیقتا منتظر انتشار و مطالعه این کتاب بمانند. سرانجام چندی پیش انتظارها به پایان رسید و فیل، موش زائید، به محض انتشار و مطالعه این کتاب همه‌گان فهمیدند که توهمات فخرآور به صورت مکتوب درآمده و منظور وی از اسناد و مدارک تنها مشتی کاغذپاره بی هویت و شناسه است که درهیچ محفل و آکادمی علمی قابل استناد و استفاده نیست. هرچند به دلیل این ادعاهای بزرگ، کتاب سفارشی و مبهم فخرآور البته پیش و مدتی پس از انتشار مورد حمایت گسترده رسانه‌های فارسی‌زبان عموماً زرد و لس‌آنجلسی قرار گرفت اما حتی همین رسانه‌ها نیز به دلیل حفظ اندک آبروی خود از این حمایت و تبلیغ دست شستند.

در ادامه ماجرا ناشر این کتاب که عنوان «شرکت کتاب» را بر خود نهاده به دلیل عدم استقبال و فروش مد نظر که فخرآور وعده آن را داده بود با ضرر و زیان چند صد هزار دلاری رو به رو گشته و با فخرآور درگیر شده است و فخر آور که ۴ سال عمر خود را بر باد رفته می‌بیند چاره را در آن دیده که پیشنهادی برای خروج از این بحران به شبکه «من و تو» ارائه دهد، با امید اینکه دوستی قدیمی‌اش با «کیوان و مرجان عباسی» باعث موافقت آنها با این پیشنهاد شود.

امیرعباس فخرآور با ایده گرفتن از مستند «انقلاب ۵۷» که سال گذشته در ۳ قسمت به تحریف گسترده تاریخ انقلاب اسلامی ایران می‌پرداخت به «کیوان و مرجان عباسی» پیشنهاد داد تا با خرید امتیاز این کتاب آن را دستمایه ساخت مستندی مشابه قرار دهند، «کیوان و مرجان عباسی» نیز لازمه این کار را مطالعه دقیق کتاب دانستند و برای پاسخ به پیشنهاد فخر آور مدتی زمانی را به منظور مطالعه و بررسی کتاب تعیین نمودند. پس از چند روز که «مرجان عباسی» توانست تمام کتاب و «کیوان عباسی» بخش‌های مهم آن را مطالعه کند، کیوان در تماسی با امیر عباس فخرآور به وی از عدم امکان تبدیل این کتاب به مستند تلویزیونی به دلیل وجود مستندات کم، استدلال‌های غیرمنطقی و دور از ذهن و آنچه او آن را توهم توطئه خواند، خبر داد که باعث برآشفتن فخرآور شد.

وی با آنکه ادعا دارد کتاب مذکور را بر اساس اسناد واقعی نوشته، هیچ‌گاه این اسناد را نشان نداده است. شدت توهمات موجود در این کتاب و آسمان ریسمان بافی فخرآور مانع از آن شد تا حتی بهترین دوستانش از وی حمایت نمایند. و او را ناچار به تهدید و افشاگری کرد تا آخرین برگ خود در این قمار را نیز رو کند.

لازم به ذکر است که در روزهای گذشته برای تبلیغات بیشتر، وی حتی ۱۴۰ صفحه از کتاب خود را به رایگان در اینترنت منتشر ساخت که البته این موضوع هم نتوانست کمکی به فروش بیشتر این کتاب و نجات وی از ورشکستگی کند.

این عنصر خائن چندی پیش با افتخار عکسی از خود در کنار «اشتون کارتر» وزیر جنگ آمریکا و «جیمز کلپر» رییس سازمان امنیت ملی ایالات متحده، در مهمانی ویژه سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا منتشر کرد و اذعان کرد که با مقامات امنیتی و جاسوسی آمریکا درباره ایران و طرح‌های آینده سخن گفته است! که این موضوع خود نشانگر این است که منشائ تغذیه توهمات اوست.

این اپوزیسیون نزدیک به محافل صهیونیستی همچنین از نزدیکان «ترکی فیصل» رئیس پیشین دستگاه امنیتی رژیم سعودی است که چند روز پیش در گردهمایی گروهک تروریستی منافقین در فرانسه شرکت کرد.

عکس یادگاری «امیرعباس فخرآور» در کنار «ترکی بن فیصل آل سعود» رئیس دستگاه امنیتی سابق آل‌سعود

فخرآور ادعا می‌کند کتابش حاصل بیش از چهار سال تلاش در جمع‌آوری اسناد و شواهد راجع به نقش سازمان امنیت شوروی در شکل گیری انقلاب ۵۷ ایران است! اما تنها با خواندن چند صفحه از این کتاب سفارشی متوجه می‌شویم که ادعاهایی تحت عنوان اسناد تاریخی و نقل قول‌های افراد در آن زمان، بی‌اندازه ساده‌لوحانه، کودکانه، دایی‌جان ناپلئونی، بدون هویت و شناسه و در مجموع غیر مستند است و این کتاب در هیچ مرجع علمی قابل استناد نیست که هیچ، حتی در صحبت‌های عوامانه نیز طرح موضوعات آن باعث شادی و سرور جمع خواد بود و قابلیت استفاده به عنوان جک و لیطفه را دارد!

از نکات قابل تأمل کتاب فخرآور که بی‌طرف نبودن و سفارشی بودن کتاب وی را ثابت می‌کند، آن است که در بخشی از کتاب مذکور از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان “جوانی مستعد و باهوش و نوع‌دوست” یاد می‌کند!

نکته دیگر توجه چهره‌های سرشناس امنیتی و نظامی غربی چون آقای «اشتون کارتر» وزیر جنگ آمریکا از کتاب مذکور است که، آن را چیزی شبیه به یک اثر پروپگاندای برون مرزی، برای مصرف افکار داخلی می‌نمایاند که با تکیه بر قدرت رسانه‌های در اختیارشان سعی در استثنایی جلوه دادن و خارق‌العاده نمایاندن مطالب این کتاب دارند.

با این حال، افشاگری فخرآور درباره پشت‌پرده شبکه «من و تو»، به مر مثل عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، از برکات انتشار این کتاب برای ملت ایران است.

فخرآور به حدی در خیانت به ملت ایران سنگ‌تمام گذاشته که حتی صدای آمریکایی‌ها را هم درآورده است؛ به‌طوری که «ریچارد پرل» کارشناس پنتاگون و از چهره‌های نومحافظه‌کار و ضدایرانی آمریکا درباره فخرآور گفت: “از او و امثالش متنفرم، چرا که رفتارشان روی خائنین مجاری و رومانیایی در جنگ سرد را سفید می‌کند!”

«امیرعباس فخرآور» که به اذعان خودش در راه رسیدن به اهدافش از هیچ کاری اجتناب نمی‌کند و با خیانت به هم‌وطنناش این سخن را ثابت کرده، حتی به دوستان خودش هم رحم ننموده و با انتشار فایل صوتی درباره پشت‌پرده این شبکه به منظور تحت فشار قرار دادن «کیوان عباسی» و دیگر عوامل شبکه «من و تو» برای ساخت مستندِ یک سفارشی‌، سعی نموده تا آنها را مجبور به پذیرش خواسته خود کند.

بعید نیست در روزهای آینده فخرآور برای فشار به سران «من و تو» پرده از زوایای پنهان دیگر این شبکه بردارد. گویا عناصر اپوزیسیون و دشمنان ملت ایران در راه رسیدن به اهدافشان با گرگ صفتی تمام به یکدیگر نیز رحم نمی‌کنند و حاضرند از روی جنازه همدیگر هم رد شوند!

باید منتظر ماند و دید در این جنگ فخرآور پیروز می‌شود و «من و تو» با ذلت تن به ساخت مستندی بر اساس توهمات وی می‌دهد یا «کیوان و مرجان عباسی» فاتح از میدان خارج می‌شوند و فخرآور در انتقامی سخت از آنها تمامی اسرار پشت پرده شبکه «من و تو» را افشا خواهد نمود.

انتهای پیام/

پس از گذشت چند روز از انتشار فایل صوتی منتصب به «امیرعباس فخرآور» درباره پشت‌پرده شبکه ضدفرهنگی و صهیونیستی «من و تو»، اکنون شواهدی درباره دلیل انتشار این فایل صوتی از سوی فخرآور بدست آمده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. تا حالا من و تو مال گوگوش بوده !! حالا نظرتان عوض شد ؟!
    صداو سیمای میلی خودمون چی و چطور برنامه ها رو به خوردمون میده ؟؟!!!!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme