https://telegram.me/empireoflies
یک کهنه سرباز آمریکایی با انتشار یک نامه، ابعاد پنهان کمک‌های آمریکا در شکل‌گیری گروه تروریستی داعش را فاش کرد.

افشای نقش واشنگتن در شکل‌گیری داعش از سوی یک نظامی آمریکایی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«وینست امانوئل» یک کهنه سرباز آمریکایی با انتشار یک نامه، ابعاد پنهان کمک های آمریکا در شکل گیری گروه تروریستی داعش را فاش کرد.

وی در این نامه نوشت: من به ایجاد و شکل گیری داعش کمک کردم. جنایات انجام شده توسط ارتش آمریکا در خاورمیانه، منجر به تشکیل گروه تروریستی داعش شد.پس از چهارده سال مبارزه با تروریسم، غرب به تولید کننده بربریت و ایجاد کننده «دولت های ورشکسته» تبدیل شده است. چه اتفـاقی رخ داد که گـروه تروریستی داعش شکل گرفت؟

این سرباز آمریکایی که در فاصله سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ میلادی در گردان یکم هنگ هفتم نیروی دریایی آمریکا در عراق خدمت کرده است، اظهار داشت: «من به طور روزانه، وقاحت و فحاشی که نیروهای ارتش آمریکا مرتکب می شدند را می دیدم و در آنها مشارکت می کردم.»

او نوشت: «من نمی توانم کودکانی را فراموش کنم که رفقای من به سمت آنها استخوان های جیره غذایی شان را پرت می کردند. آنها فقط به این کودکان شکلات نمی دادند، بلکه رفقای من به آنها بطری های آب می دادند که درون آنها از ادرار سربازان آمریکایی پر شده بود؛ یا درون بطری ها سنگریزه، ته مانده غـذا، و اشیاء دیگر پر شده بود. من از خودم می پرسم، چند نفر از اعضای داعش و دیگر سازمان های تروریستی این چیزهای کوچک را به خاطر می آورند؟»

این نظامی سابق آمریکایی درباره شکنجه های اعمال شده بر عراقی ها می نویسد:« من خوش شانس بودم و هرگز بد شانسی برای کار کردن در آنجا را نداشتم و در این شکنجه ها شرکت نداشتم؛ اما به یاد می آورم که تفنگداران نیروی دریایی آمریکا به من می گفتند که چگونه عراقی ها را با آرنج، زانو و سر مورد ضرب و شتم قرار می دادند.»

وی می نویسد: «نیروهای آمریکایی، مردان عراقی را مجبور می کردند با دیگر زندانیان رابطه جنسی برقرار کنند و آنها را با چوب و باتوم کتک می زدند.»

او در ادامه گفت: «ما حداقل یکی از زندانیانی را که جان سالم به در برده است می شناسیم: ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش.»

وی توضیح می دهد: «امروزه، عراق یک کشور کاملا ویران با مردمانی مسموم و زخمی، محیط طبیعی سمی شده بر اثر بمب های غنی شده با اورانیوم است. پس از چهارده سال جنگ و مبارزه با تروریسم، یک چیز مسلم و قطعی است، غرب به مـولد بربریت و ایجاد دولت های ورشکسته بدل شده است. پس از گذشت این سال ها، انسان از نگاه های گرم کودکان عراقی شرم می کند. کابوس و افکارش بی وقفه و پیوسته به او یادآوری می کنند که «داعش از کجا به وجود آمد؟»

وی با ابراز تاسف می نویسد: «این نفرت، قابل درک و تاسف برانگیز، برای دهه های آینده به سوی غـرب هدایت خواهد شد.»

وی در پایان چنین نتیجه گیری می کند: « در آینده، این که چگونه غرب تروریسم را مدیریت می کند، تا حدود زیادی به تصمیم کشورهای غـربی برای حفظ این نگرش تروریستی بستگی دارد. واضح ترین روش برای جلوگیری از ایجاد سازمان هایی مانند داعش در آینده، مخالفت با نظامی گری غرب در تمام اشکال آن همچون کودتای سازمان سیا، جنگ های نیابتی، حملات پهپادها، همراهی در شورش ها، جنگ اقتصادی و غیـره است.»

انتهای پیام/

یک کهنه سرباز آمریکایی با انتشار یک نامه، ابعاد پنهان کمک‌های آمریکا در شکل‌گیری گروه تروریستی داعش را فاش کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme