https://telegram.me/empireoflies

افشای نفش فخرآور در قتل «ندا آقاسلطان»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ندا آقاسلطان» دختری بود که در حاشیه اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ در روز ۳۰ خرداد این سال به طور مشکوکی کشته شد. پس از انتشار خبر مرگ این فرد، رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه بسیار کوشیدند تا نیروهای امنیتی و انتظامی ایران را عامل مرگش معرفی کنند، هرچند که هیچگاه سندی برای این ادعا نشان داده نشد.

داستان‌سرایی رسانه‌های داخلی و خارجی حامی اغتشاشات سال ۸۸ درباره مرگ فرد مذکور، سبب شد تا جوسازی و سیاه‌نمایی بسیاری علیه کشورمان صورت گیرد و بهانه‌ای برای تحریم‌های بیشتر باشد.

اما چند روز پیش، تصویری دیده نشده از ارتباط «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون معلوم‌الحال و مزدور سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل با «آرش حجازی» فرد مشکوکی که در صحنه کشته شدن «ندا آقاسلطان» بالای سر او حضور داشت و روز بعد به انگلیس گریخت، رسانه‌ای شد و گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال دست داشتن فخرآور در قتل «ندا آقاسلطان» را بیشتر کرد.

بر اساس اطلاعات جدید، «آرش حجازی» که در لحظه قتل «ندا آقاسلطان» بالای سر او حضور داشت و خود را شاهد عینی معرفی کرد و فردای آن روز با بلیط هواپیما به لندن رفت، سالها قبل از این ماجرا با وطن‌فروشی مانند «امیرعباس فخرآور» که دارای طوابط علنی با سرویس‌ جاسسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است، دوست بوده است.

تا پیش از این رسانه‌های ضدانقلاب بدون هیچ سندی عوامل وابسته به جمهوری‌اسلامی را عامل قتل «ندا آقاسلطان» معرفی می‌کردند، اما با مشخص شده شواهد جدید، بیش از پیش نظر مقامات ایرانی درباره کشته شدن فرد مذکور توسط اغتشاشگران به واقعیت نزدیکتر شده است. در جریان اغتشاشات چند ماه گذشته نیز عناصر ضدانقلاب با حمایت سرویس‌های جاسوسی بیگانه بسیار کوشیدند تا پروژه کشته‌سازی در سال ۸۸ را امسال نیز تکرار کنند که با هوشیاری مقامات ایرانی ناکام ماندند.

انتهای متن/

«ندا آقاسلطان» دختری بود که در حاشیه اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ در روز ۳۰ خرداد این سال به طور مشکوکی کشته شد. پس از انتشار خبر مرگ این فرد، رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه بسیار کوشیدند تا نیروهای امنیتی و انتظامی ایران را عامل مرگش معرفی کنند، هرچند که هیچگاه سندی برای این ادعا نشان داده نشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme