https://telegram.me/empireoflies
یک استاد دانشگاه کنکوردیای کانادا درباره ماهیت اقدامات شیطانی مسیح علینژاد علیه جمهوری اسلامی ایران حرف‌های جالبی بیان کرده است.

افشای ماهیت اقدامات شیطانی مسیح علینژاد توسط استاد دانشگاه کانادایی+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمسیح علینژاد فعال رسانه‌ای ضدانقلاب در چند سال اخیر از هیچ اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران فروگذار نکرده است و از آن سوی دنیا، فکر تضعیف این نظام پایدار را در سر می‌پروراند. او دور و اطراف خود را با مشتی فیلم‌های دروغین از سطح شهر و کوچه پس کوچه‌های آن پر کرده‌ است و فکر می‌کند با چند فیلم و پست توییتری و اینستاگرامی می‌تواند آبروی این نظام را که با خون هزاران شهید به دست آمده است، از بین ببرد.

این مهره خودفروخته و مرتبط با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی که با راه‌اندازی کمپین‌های ضدحجاب سعی در فریب بانوان نجیب و عفیف این مرزوبوم دارد, بارها به دست مردم و رسانه‌ها رسوا شده است اما هنوز هم با تمام وقاحت به لجن‌پراکنی‌های خود علیه نظام ادامه می‌دهد.

به تازگی ویدئویی از سخنان استاد دانشگاه کنکوردیای کانادا درباره ماهیت اقدامات شیطانی مسیح علینژاد علیه جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی منتشر شده است که بار دیگر حقیقت و پشت‌پرده پروژه‌های این مهره‌ خودفروخته را به نمایش می‌گذارد.

در ادامه ویدئوی مربوطه را مشاهده می‌کنید.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme