https://telegram.me/empireoflies

افشای زیرپوست «من و تو» از زبان اپوزیسیون فراری + صوت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از گذشت بیش از ۶ سال از تاسیس شبکه ماهواره‌ای «من و تو»، هر روز بیش از پیش فعالیت‌های ضدایرانی این شبکه لندنی افشا می‌شود.

همین چند ماه پیش بود که کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی از همکاری علنی خود با شبکه ضدفرهنگی «من و تو» سخن گفتند. در سال‌های اخیر اسناد مختلفی درباره ارتباط و وابستگی شبکه «من و تو» به موساد منتشر شده بود، اما مسئولان این شبکه برای پیشگیری از پیامدهای احتمالی آشکار شدن این رابطه، به تکذیب آن می‌پرداختند.

«من و تو» که در ابتدای فعالیتش ادعا کرد برنامه‌هایش تنها جنبه سرگرمی دارد، اما به مرور زمان پشت‌پرده خود را نشان داد و فعالیت‌های سیاسی‌اش را گسترش داد. تا اینکه که چند ماه پیش «کیوان عباسی» مدیر این شبکه با انجام مصاحبه با کانال ۱۰ اسرائیل رسما آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رژیم صهیونیستی را اعلام کرد و گفت: “من کاملا تحت حمایت انگلیس هستم و می‌خواهم به دنیا بگویم که من به عنوان یک ایرانی شهروندان اسرائیلی و کانال‌های اسرائیلی همکاری کنم! … بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال ۱۰ به توافق برسیم! …”

اما شبکه «من و تو» برای ابراز دشمنی خود با ملت ایران و مسلمانان تنها به دوستی و پیوند با رژیم صهیونیستی اکتفا نکرده است. این رسانه انگلیسی که به «خواهرخوانده بی‌بی‌سی فارسی» معروف شده، چند روز پیش بخش دیگری از پشت‌پرده و زیرلایه‌های فعالیت‌های ضدفرهنگی این شبکه افشا شد.

«امیرعباس فخرآور» معروف به «پسر متوهم سیا» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری و مزدور سرویس‌های جاسوسی غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در خلاف اهداف و آرمان‌های ملت ایران اقدام نموده است. این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترغیب می‌کرد.

دست دادن فخرآور با «اشتون کارتر» وزیر اسبق دفاع آمریکا

فخرآور که به اذعان خودش ارتباط نزدیک و صمیمی با «کیوان عباسی» و «مرجان عباسی» مالکین و مدیران شبکه «من و تو» دارد، چند روز پیش فایل صوتی از او منتشر شده که در آن درباره پشت‌پرده فعالیت‌های «من و تو» و شبکه‌های همانند آن سخن می‌گفت.

این اپوزوسیون صهیونیست که رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، در این فایل صوتی با بیان اینکه «من و تو» شبکه‌ای “سیاسی و سرگرمی” است و بخصوص در برنامه‌های تاریخی کاملاً خطی سیاسیِ تندی را دنبال می‌کند، گفت: “بودجه شبکه من و تو دولتی است و از طریق دولت‌ها تامین می‌شود. کدام دولت‌ها محرمانه باقی می‌ماند …”

اما «امیرعباس فخرآور» در بخش مهمی از سخنانش درباره شیوه عملکرد شبکه «من و تو» و شبکه‌های دیگر مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم می‌گوید: “دعوت مردم به هر ایدئولوژی، چه مذهبی و چه ایدئولوژی دیگری مانند این است که به مردم بخواهی غذا بدهی، بعد در غذا هی ادویه بریزی و به خوردشان بدهی. اینجور نمی‌شود، باید (همراه با) سرگرمی باشد و مسائل دیگر که مردم آنها درگیرند باشد در دیس، بعد این مسئله (سیاسی) را مانند ادویه آرام آرام به آن اضافه کنیم تا طعمش بشیند در دهان می‌رود، ورگنه پس می‌زند … با شناختی که از مدیریت شبکه من‌وتو دارم، آنها مخاطب را با برنامه‌های سرگرمی جذب می‌کنند، بعد زیرپوستی فعالیت‌های سیاسی‌شان را انجام می‌دهند …”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از گذشت بیش از ۶ سال از تاسیس شبکه ماهواره‌ای «من و تو»، هر روز بیش از پیش فعالیت‌های ضدایرانی این شبکه لندنی افشا می‌شود. همین چند ماه پیش بود که کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی از همکاری علنی خود با شبکه ضدفرهنگی «من و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme