https://telegram.me/empireoflies
یک نویسنده انگلیسی در کتاب جدید خود از روابط صمیمانه "تونی بلر" نخست وزیر سابق انگلیس و همسر سابق "رابرت مرداک" میلیارد یهودی پرده برداشت که باعث جدایی مرداک از "ویندی دنگ" همسر چینی اش شد.

افشای روابط پنهانی یک سیاستمدار با یک زن

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک نویسنده انگلیسی در کتاب جدید خود از روابط صمیمانه “تونی بلر” نخست وزیر سابق انگلیس و همسر سابق “رابرت مرداک” میلیارد یهودی پرده برداشت که باعث جدایی مرداک از “ویندی دنگ” همسر چینی اش شد.

“تام پاور” در کتاب خود با عنوان “عهدهای شکسته، تونی بلر و دردسر قدرت” به اخباری که یکسال پیش درباره رابطه صمیمی بلر و دنگ منتشر شد پرداخته است.

بر اساس این کتاب دیدارهای بلر و مرداک در سال ۲۰۱۱ شروع شد، سپس بلر با وندی دینگ همسر مرداک آشنا شد و همراه با او سفرهای تجاری به چین انجام داد تا مشاور یکی از ثروتمندترین شهروندان انگلیسی شود و رابطه اش را با او محکم کند.

بلر یک سال بعد از آن با “دنگ” دو بار در منزل همسرش مرداک در لندن دیدار کرد و در ماه اگوست ۲۰۱۲ در یک باشگاه با هم دیده شدند.

در بررسی ایمیل های خانم دنگ مشخص شد که او با چندین مرد از جمله تونی بلر رابطه داشته و با او در سفر به نیویورک، لندن و پکن همراه بوده است.

خدمتکاران خانه مرداک در کالیفرنیا او را از رابطه بسیار صمیمی میان دنگ و بلر با خبر کردند که همین موضوع باعث شد وی از همسر چینی خود جدا شود.

مرداک در ژوئیه ۲۰۱۳ در یک مهمانی دوستانه در لندن به طور غیرمنتظره خبر جدایی از همسرش را اعلام کرد در حالی که خانم دینگ هنوز از این موضوع مطلع نبود.

مرداک به چند دلیل از همسر خود ناراضی بود که زبان تند و غیبت های مکرر در جشن ها و سفرهای مرداک و صحبت کردن به زبان چینی از جملۀ آنها بود؛ در نهایت فاش شدن ارتباط او با چند مرد درسال ۲۰۱۳ به ازدواج ۱۴ ساله آنها پایان داد.

 
منبع: العالم

انتهای پیام/

یک نویسنده انگلیسی در کتاب جدید خود از روابط صمیمانه “تونی بلر” نخست وزیر سابق انگلیس و همسر سابق “رابرت مرداک” میلیارد یهودی پرده برداشت که باعث جدایی مرداک از “ویندی دنگ” همسر چینی اش شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme