https://telegram.me/empireoflies

افشای دروغ‌بافی مجری سلطنت‌طلب برای تطهیر شاهان پهلوی

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌ها اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلب که این روزها در وضعیت بسیار بدی قرار دارند و به‌ویژه به‌سبب اختلافات عمیق بین خود، هر روز مخاطبین‌شان را هم از دست می‌دهند، همواره در پی داستان‌سرایی و دروغ‌بافی برای تطهیر و ارائه شخصیتی کاملاً مثبت از سران رژیم پهلوی بخصوص «رضا شاه» و «محمدرضا شاه» هستند.

در یکی از جدیدترین موارد، «پرویز کاردان» یکی از مدیران ارشد تلویزیون لس‌آنجلسی «اندیشه» و مورد حمایت «ربع پهلوی» است، برای خوش‌خدمتی به خاندان آواره پهلوی، در یکی از برنامه‌هایش به نقل داستانی از «رضا شاه» پرداخت که در هیچ منبع تاریخی وجود ندارد. کاردان در این داستان با هدف تقدیر از شخصیت موسس رژیم پهلوی و زیرسوال بردن باورهای دینی ملت ایران، گفت: “زمانی که رضاشاه به پادشاهی ایران رسید، سفری به مشهد کرد. آنجا یک پسر بچه ده دوازده ساله را برایش می‌آورند و می‌گویند این پسر کور مادرزاد بوده و شب گذشته امام رضا شفایش داده و اکنون می‌بیند … رضاشاه یک نگاهی به این پسرک می‌کند و دستی به سرش میکشد و می‌بردش جایی که رنگ قرمزی آنجا بوده و از او می‌پرسد که این چه رنگی است و پسرک می‌گوید قرمز! و رضاشاه تعجب می‌کند. بار دیگر پرچمی را نشان می‌دهد و از پسرک می‌خواهد که رنگ آن را بگوید و پسر می‌گوید سبز! … شاه می‌گوید پسرسوخته!! تو که کور مادرزاد بودی رنگ را از کجا می‌شناسی !؟”

پس از بیان این سخنان از سوی مجری تلویزیون سلطنت‌طلب اندیشه، یکی از رسانه‌های اپوزیسیون در واکنش به دروغ‌گویی «پرویز کاردان»، نوشت: “این داستان دروغ «شفا دادن کور و گر» همیشه بوده و همین امروز هم رواج دارد! اما اینکه «رضا شاه» را بیاوریم و این داستان را به وی بچسبانیم و آن را هم از تلویزیون به‌عنوان حقیقت راستین بازگو کنیم بسیار شرم آور است ! … همین داستان را به وزیران و مدیران در گذشته چسباند و حالا هم که «تب رضاشاهی» بالا گرفته و مردم نادان و بی‌دانش و فهم نیز ستایش الکی از رضاشاه را دوست دارند، چون با «دروغ و چاپلوسی» بار آمده‌اند و امروز خود نیز به همان کار زشت می‌پردازند …”

این رسانه اپوزیسیون در ادامه افزود: “این فرد داستانی را که از دیگران شنیده، برداشته و به رضاشاه می‌چسبانند! من گمان نمیکنم این جناب پرویز کاردان تا اندازه کودن باشد ولی از میزان کودنی مردم آگاه است و به‌نوعی خودش را به کودنی می‌زند که گویا خودش هم همراه رضاشاه بوده و همه چیز را دیده و شنیده بوده است! …”

در ماه‌های گذشته هم برخی از عناصر اپوزیسیون و بخصوص مدیران تلویزیون‌های لس‌آنجلسی افشاگری‌های بسیاری درباره شخص «پرویز کاردان» و پشت‌پرده و زدوبندهای تلویزیون «اندیشه» بیان کرده بودند.

انتهای متن/

رسانه‌ها اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلب که این روزها در وضعیت بسیار بدی قرار دارند و به‌ویژه به‌سبب اختلافات عمیق بین خود، هر روز مخاطبین‌شان را هم از دست می‌دهند، همواره در پی داستان‌سرایی و دروغ‌بافی برای تطهیر و ارائه شخصیتی کاملاً مثبت از سران رژیم پهلوی بخصوص «رضا شاه» و «محمدرضا شاه» هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.7 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme