https://telegram.me/empireoflies

افشای خیانت منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وب‌سایت افشاگر «ویکی لیکس» با انتشار اسنادی فاش کرد که اعضای گروهک تروریستی منافقین در اقدامی خیانتکارانه در سال ۲۰۱۱ وارد سوریه شدند تا با کشتار مردم و مخالفان دولت این کشور، مسئولیت این کشتارها را به گردن جمهوری اسلامی ایران بیاندازند.

اعضای این گروه تروریستی که سالها در پایگاه اشرف در عراق مستقر بودند، در آغاز حوادث سوریه در سال ۲۰۱۱ وارد منطقه درعا شدند.

براساس اسناد منتشر شده توسط «ویکی لیکس»، این افراد در اجرای نقشه‌های خود با نام نیروهای ایرانی، کشتار غیرنظامیان را آغاز کردند تا از این طریق با خوش خدمتی به کشورهای حامی تروریستها، جمهوری اسلامی ایران را از همان ابتدای بحران سوریه درگیر جنگ این کشور کرده و چهره ایران را تخریب کنند.

اسناد منتشر شده ویکی‌لیکس، گروهک منافقین را در مناطق مختلف سوریه از جمله حلب و اطراف دمشق و اعضای آن را در حال آموزش تروریست‌های مسلح سوریه نشان می‌دهد.

پیش از این نیز در آذرماه سال ۱۳۹۲ یک عضو جدا شده از این گروهک تروریستی، به رسان‌ها گفته بود که حلقه ارتباط و اعزام نیروهای گروهک تروریستی منافقین با تشکلی موسوم به “ارتش آزاد سوریه”، افراد مسلح حزب منحله بعث عراق (شاخه عزت ابراهیم) در مرز اردن هستند و این افراد اعضای گروهک تروریستی را برای ارائه آموزش‌های جنگ شهری و مبارزه مسلحانه در پوشش امدادگران جنگی به سوریه اعزام می‌کنند.

روزنامه فرانسوی «فیگارو» نیز در سال ۹۲ اعلام کرده بود که عناصر گروهک تروریستی منافقین برای شرکت در اقدامات نظامی ضد حکومت سوریه در ادلب حضور دارند و سازمان‌های اطلاعاتی عربی و غربی از منافقین علیه دولت سوریه استفاده می‌کنند.

گفتنی است، گروهک تروریستی منافقین همواره از گروه‌های تروریستی در سوریه حمایت کرده است. سال گذشته «احمد جرباء» رئیس سابق ائتلاف معارضان سوری در دیدار با «مریم رجوی» در پاریس، گروهک منافقین را برادران معارضان سوریه خواند. «مریم رجوی» نیز در این دیدار آرزو کرده بود با ادامه مبارزات نیروهای مقاومت ایران (منافقین) و انقلابیون سوریه (تروریست‌های داعش و … )، مردم هر دو کشور از شر حکومت‌های مستبد خلاص شوند!

گروهک تروریستی منافقین، همچنین در دی‌ماه سال گذشته با انتشار بیانیه‌ای رسما از گروهک تروریستی داعش حمایت کردند. منافقین در بیانیه خود نوشت: “اقدام علیه داعش نقض آشکار موافقتنامه‌های شورای امنیت است (!)”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme