https://telegram.me/empireoflies

افشای توطئه انگلیسی در هیات‌های مذهبی+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روزها به هر کوی و برزنی که سر بزنی، مجلسی از محافل حسنی برپاست، مجالسی که برپا کنندهای آن، تمام عشق و ارادت خود را در طبق اخلاص می‌گذارند تا بتوانند خادمی هر چند کوچک در این دستگاه با کرامت و پر برکت باشند.

اما همیشه و در هر حالی باید مراقب بود، گاهی اوقات این شور اگر با شعوری حسینی همراه نباشد، و با صرف پیروی کورکورانه انجام بگیرد، روزنه‌ای خواهد شد برای ورود بدعت‌ها و  رسم و رسومی که هیچ پشتوانه عقلی و منطقی پشت آن‌ها نیست.

استاد حسن رحیم‌پور ازغدی، در یکی از جلسات سخنرانی خود با اشاره به این موضوع به نکاتی جالب اشاره می‌کند که شنیدن آن بر همه عزاداران مکتب حسینی واجب و لازم خواهد بود.

ازغدی در بخشی از صحبت‌هایش چنین می‌گوید: اسنادی از وزارت خارجه انگلیس منتشر و افشا شد که طبق آن، گفته می‌شد انگلیسی‌ها در ایران، عراق و هند دست سرمایه گذاری‌هایی کلان کردند تا بتوانند درمحافل مذهبی و هیات های مذهبی، از جمله بین شیعیان  نفوذ کنند و با سوء استفاده از این جریان پاک و ارزشمند اهل بیت، این جریان مبارک موثر در تاریخ شیعه و انقلاب  را به عامل مخدر و تفرقه بین مسلمین جلوه دهند.

حتی در یکی اسناد آنها آمده است که بین بعضی از هیات های مذهبی اشعاری را برای مداحی در اختیار آنها قرار می دادند که کاملا بدعت بود.  قمه توزیع می‌کردند بین عزادارن با بودجه خودشان و اینها همه دست‌هایی است که پشت پرده در این زمینه دخالت دارد و باید این دخالت را دید.

البته ممکن است یک مداحی با اخلاص دروغ بگوید و یک عزادار با صداقت قمه بزند. ما بحثی با کسی که این کار را انجام می دهند نداریم، آنها ممکن است معذور هم باشند چون با صداقت انجام می‌دهند. اما توجه داشته باشید که پشت این جریان و پرده‌ها گاهی چه دست هایی در کار است برای اینکه تفرقه و فتنه ایجاد کند.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

سخنرانی شنیدنی از حسن رحیم پور ازغدی را در خصوص افشاگری برخی از راه‌های نفوذ انگلیسی‌ها در هیات‌ها و مراسم‌های مذهبی می‌شنوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme