https://telegram.me/empireoflies

افشای تمایل ترامپ به برقراری رابطه عاشقانه با پرنسس دایانا!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، سابقه قابل دفاعی در برقراری ارتباط با بانوان ندارد و تاکنون شکایت‌های بسیاری از وی درباره مسائل جنسی مطرح شده است. به تازگی مصاحبه وی با یک شبکه رادیویی در سال ۱۹۹۷ منتشر شده که فقط چند هفته پس از مرگ مشکوک پرنسس دایانا، شاهدخت ولز و عروس سابق ملکه انگلیس، ضبط شده است.

ترامپ در این مصاحبه، پرنسس دایانا را یک بانوی زیبا و سوپر مدل معرفی می کند و زمانیکه مجری رادیویی از او می پرسد فکر می کنید اگر پرنسس زنده بود، می توانستید نظر مساعد وی را جلب کنید؟ ترامپ پاسخ می دهد: بدون شک می توانستم این کار را انجام دهم!

ترامپ پیش از این نیز سابقه مصاحبه های جنجالی را در ارتباط با زنان داشته است. وی در یک مصاحبه که سال ۲۰۰۵ انجام شد، با بی شرمی گفت: می دانید من به طور ناخواسته جذب زیبارویان می شوم. وقتی شما یک ستاره باشید می توانید هر خواسته ای از زنان داشته و آنها نیز تمام خواسته های شما را اجابت کنند.

این مصاحبه حتی با انتقاد گسترده در میان هم حزبی های ترامپ نیز مواجه شده بود.

مصاحبه رادیویی سال ۱۹۷۷ ترامپ نیز حاوی مطالب مشابهی بود؛ به طوری که اندکی پس از درگذشت پرنسس دایانا مدعی شد به حدی جذاب بوده است که می توانست با شاهدخت ولز نیز رابطه عاشقانه برقرار کند. ترامپ به مجری گفت: پرنسس دارای قد بلند و بسیار زیبا بود. این توانایی را داشتم که او را به برقراری رابطه مجاب کنم.

ترامپ حتی مدعی شده بود وقتی برای پرنسس دایانا دسته گلی را ارسال کردم، شاهدخت ولز نامه ای بسیار محبت آمیز برایم ارسال کرد.

روزنامه گاردین سال گذشته فهرستی مستند از زنانی که طی ۳۰ سال اخیر، از سوی دونالد ترامپ، مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند را منتشر کرد که نشان می داد این میلیاردر نیویورکی، دست کم به حریم خصوصی ۲۴ زن تجاوز کرده است.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

به تازگی مصاحبه‌ای رادیویی از «دونالد ترامپ» در سال ۱۹۹۷ فاش شده است که در آن، او از تمایل به برقراری رابطه با عروس فقید ملکه انگلیس سخن می‌گوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme