https://telegram.me/empireoflies

افشای ارتباط «ربع پهلوی» با گروهک‌های تجزیه‌طلب

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای اخیر خبرهای زیادی درباره ارتباط «ربع پهلوی» با سران گروهک‌های تجزیه‌طلب منتشر شده و حتی او با توجیحات مختلف، در جلسات آنها نیز شرکت کرده است. این در حالیست که فرزند منتسب به شاه مخلوع پیشتر ادعا داشت که اگر در ایران به قدرت برسد حامی تمامیت ارضی کشور خواهد بود.

حضور «ربع پهلوی» در جمع گروهک فدائیان خلق

این وطن‌فروشی «ربع پهلوی» در بین طرفداران او نیز بیش از پیش سرایت کرده است. چند روز پیش انتشار تصاویری از بحث و درگیری طرفداران «ربع پهلوی» با یکدیگر سبب خنده و تمسخر کاربران شبکه‌های اجتماعی شد، اما در بین دعواها، سخنانی از زبان طرفداران «ربع پهلوی» و نظام پادشاهی خارج شد که نشان از وابستگی و خیانت این گونه از اپوزیسیون زالو صفت است.

در دعواهای لفظی حامیان «ربع پهلوی» باری دیگر روشن شد که این جماعت با احزاب تروریستی تجریه دمکرات و کومله ارتباط سازمانی دارند و راه حل‌شان برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی، کمک نظامی آمریکا به منظور حمله نظامی به کشورمان است.

امروزه با ریزش طرفداران «ربع پهلوی» اکثر حامیان او را افرادی مانند کلاه‌برداران فراری، قاچاقچی و افراد فاسد که سابقه تجاوز به کودکان را دارند تشکیل می‌دهند و با چسباندن خود به فرزند شاه مخلوع منتظر استفاده از او هستند.

البته حضور اینگونه افراد در بین حامیان «ربع پهلوی» و حمایت از حمله نظامی آمریکا به ایران چندان هم عجیب نیست. وقتی که خود «ربع پهلوی» به سران گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلحی مانند «حزب دموکرات کردستان» و کومله در ارتباط است، دیگر از حامیان او نمی‌توان توقع داشت تا منافع ملی را در اعمالشان در نظر بگیرند.

 

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme