https://telegram.me/empireoflies
نتایج تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن است که مؤسسه «آکسفام» انگلیس که پیش از این متهم به سوء استفاده جنسی و پرداخت رشوه به قربانیان در هائیتی شده بود، در این باره کوتاهی کرده و این موضوع را نادیده گرفته است.

افشای ابعاد جدیدی از رسوایی جنسی کارکنان آکسفام در هائیتی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغگزارش‌های منتشر شده، از ناهنجاری‌های جنسی اعضای مؤسسه آکسفام در هائیتی در جریان زلزله سال ۲۰۱۰ در این کشور پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، اکنون نتایج تحقیقات چندین ماهه ابعاد جدیدی از این رسوایی جنسی را آشکار کرده است. نتایج تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که اعضای این مؤسسه قربانیان خود را مورد آزار جنسی قرار داده و با پرداخت رشوه آن‌ها را وادار به سکوت کرده‌اند.

گزارش روز سه شنبه نتیجه ۱۸ ماه تحقیقات درباره این رسوایی جنسی است و نتیجه آن نشان می‌دهد که بسیاری از قربانیان این آزار جنسی زیر سن قانونی بوده‌اند. بر اساس این گزارش، آکسفام گزارش‌هایی مبنی بر احتمال آزار جنسی کارکنانش علیه کودکانی تا سنین ۱۲ و ۱۳ سال را نادیده گرفته و درباره آن‌ها مخفی‌کاری کرده است. کمیسیون نظارت بر امور خیریه انگلیس این موضوع را مورد انتقاد شدید قرار داده است.

کمیسیون نظارت بر امور خیریه می‌گوید که در بنیاد آکسفام فرهنگ رفتار‌های نادرست وجود داشته است. این کمیسیون به مقامات آکسفام در این باره هشدار داده و بنیاد آکسفام در این باره مجبور به عذرخواهی شده است.

انتهای پیام/جوان آنلاین

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme