https://telegram.me/empireoflies

افشاگری ضدانقلاب درباره اختلاف عمیق بین سلطنت‌طلب‌ها

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، فرخ پیرنیا ضدانقلاب سالخورده سلطنت‌طلب در برنامه هفتگی خود در شبکه ماهواره‌ای “عصر امروز” درباره اختلاف عمیق بین گروه‌های سلطنت‌طلب و از هم پاشیدگی “شورای ملی ایران” سخنان جدیدی به زبان آورد.

همچنین فرخ پیرنیا که به گفته برخی از آشنایانش در دوران رژیم پهلوی سابقه دزدی از بیت‌المال و به ویژه کارخانه ذوب‌آهن اصفهان و غارت اموال کارگران این کارخانه را در پرونده خود دارد، در قالب کامنتی در زیر یکی از مطالب امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب فراری مقیم سوئد، از برخی اعضای “شورای ملی ایران” خواست به دلیل ضعف در مدیریت و عملکرد از دخالت در امور تشکیلاتی و سیاسی این شورا خودداری کنند و در اعتراض به عملکرد شورای ملی ایرانیان (سلطنت‌طلب‌ها) گفت:

… شورای ملی ایران به کجا میرود ؟ حیف نام ملی که برآن گذاشته شد!! … کناره‌گیری عضو موثر دیگر شورای عالی در ۱۵ می ۲۰۱۴ !! بدلیل رفتارهای غیر اخلاقی برخی از اعضای شورای عالی و دلایل دیگری که کاملا برای ایشان اثبات شده و موجه است … شاهزاده چرا سکوت در برابر اینهمه ناروائی؟ … مجمع عمومی سالیانه (شورای ملی) چرا باید در کانادا و با دعوتهای خصوصی انجام پذیرد ؟ گمنامها و افراد با نام‌های جعلی و تقلبی چرا هنوز در این مجمع باید حضور پیدا کنند؟ پاسخ این چراها با کیست ؟ مدتهاست دیگر شاهزاده در جلسات آنها شرکت نمیکنند …

فرخ پیرنیا در ادامه کامنت بیانیه‌گونه خود عمیق بودن اخلاف بین اعضای شورای ملی را اینگونه نشان داد:

… از آقای پیرزاده و خانم لیلا گلستان و یا هر نام دیگری که دارند و هنوز مخفی است، عاجزانه در خواست میشود از دخالت در امور تشکیلاتی و کار خود را در دفتر شاهزاده فقط دنبال کنند ، نشان دادید که مدیریت ندارید و فاقد تجربه کافی در امور تشکیلاتی هستید ، بیش از این با ابروی شاهزاده بازی نکنید … آی اعضای باقی‌مانده، یکی از شرایط عضویت تعهد کتبی مبنی بر رعایت اساسنامه مصوبه در اوریل ۲۰۱۳ است !! بنابراین شما که مواد آنرا بدون تصویب مجمع موسس تغیر دادید دیگر عضو نیستید !! پس این کارها برای چیست ؟ برابر ماده ۹ اداره مجمع عمومی با شورای عالی است !! کدام شوای عالی ؟ که ۲۲ نفر از ۳۵ نفر ان نیستند ؟

این ضدانقلاب سالخورده که در سالهای آخر زندگی خود است، در ادامه سخنان خود به وجود فساد مالی در شورای ملی و مفقود شدن برخی پولها اشاره کرد و گفت:

… رسیدگی به تخلفات و خود محوری‌ها چه شد ؟ … گزارش مالی حسابرسی نشده و ناقص که با موازین حسابداری هم مطابق نیست. چرا حساب بانک پاریس در گزارش مالی نیامده، بقیه اعضای مجمع موسس چرا نباید شرکت کنند ؟ آیا تشکیل این مجمع در کشوری دیگر که ثبت در آن صورت نگرفته قانونی است ؟ باز هم سمبل‌کاری ؟ اینهمه بی‌قانونی برای چیست ؟ یادتان هست کناره‌گیری سه نفر از اعضای دفتر سیاسی بدلایل باندبازی ، عدم شفافیت ، عملکردهای غیراخلاقی، عدم احترام به آرا، عدم صداقت، ایجاد تنش و تخریب شخصیت مبارزین!! …

فرخ پیرنیا که گویا به دلیل بی‌بهره بودن از منافع مالی “شورای ملی ایران” بسیار ناراحت بوده، در انتهای بیانیه خود برگزاری مجمع آینده شورای ملی ایرانیان سلطنت‌طلب را غیرقانونی دانست و اضافه کرد:

… اساسنامه شورای ملی ثبت شده در پاریس تاکنون به رویت و تایید مجمع عمومی موسس نرسیده بنابراین اعتبار قانونی ندارد !! و نهاد ثبت شده در نوامبر ۲۰۱۳ اعضای مجمع موسس را برسمیت نمیشناسد … به همین دلیل دعوت نامه برای همه ارسال نشده ، بنابراین برگزاری مجمع در تورنتو کانادا قانون شکنی مطلق است و هر اقدامی در آن صورت گیرد بی‌اعتبار است …

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme