https://telegram.me/empireoflies

افشاگری پشت‌پرده ارتباط «من و تو» و «ربع پهلوی»

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه ضدفرهنگی و ضدایرانی «من و تو» در طول سال‌های فعالیتش، به طور مداوم علیه ارزش‌ها و باورهای ملت ایران سخن گفته و رفتار نموده است. در سالهای اخیر اسناد مختلفی از وابستگی این شبکه به سرویس‌های جاسوسی بیگانه از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی منتشر شده و مشخص گردیده که «من و تو» نیز در پی محقق کردن اهداف دشمنان ملت ایران است.

البته مدیران شبکه «من و تو» در سال‌های ابتدایی فعالیتشان برای پیشگیری از پیامدهای احتمالی و جلوگیری از ریزش مخاطبینشان، وجود رابطه با بیگانگان و دشمنان قسم‌خورده ملت ایران را همواره تکذیب کردند.

«من و تو» که زیر نظر زوج بهایی یعنی «کیوان و مرجان عباسی» اداره می‌شود، در ابتدای فعالیتش ادعا کرد برنامه‌هایش تنها با محتوا و اهداف سرگرمی است، اما به مرور زمان پشت‌پرده خود را نشان و فعالیت‌های سیاسی خود را گسترش داد و رویکرد سیاسی تندتری گرفت. تا جایی که سال گذشته با پایان دوره فعالیت پنهان «من و تو»، مدیر این شبکه طی مصاحبه‌ای با کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل رسماً آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رسانه‌های رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

در کنار رابطه مدیریت شبکه «من و تو» با سرویس‌های بیگانه و متخاصم، شواهد زیادی از ارتباط این شبکه به‌ظاهر سرگرمی با گروه‌های اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی بخصوص «ربع پهلوی» هویدا شده است. شبکه مذکور در سالهای اخیر با تولید مستندهای مانند «رضا شاه» ، «انتقلاب ۵۷» ، «شهبانو» و … در پی تطهیر خاندان منحوس پهلوی و سیاه‌نمایی درباره انقلاب‌اسلامی بوده است. «من‌و‌تو» همچنین جزء معدود شبکه‌های غیرلس‌آنجلسی است که «ربع پهلوی» را با لقب «شاهزاده» صدا می‌زند؛ آنهم در روزهایی که حتی بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب «ربع پهلوی» را مورد آماج انتقادات قرار داده‌اند.

«امید شریفی دانا» سرکرده سلطنت‌طلبان شمال اروپا با افشاگری درباره رابطه شبکه «من و تو» با «رضا (ربع) پهلوی»، در صفحه فیسبوکش نوشت: “… ایران در خطر پرژوه تجزیه است و رضا پهلوی پیمانکار نقشه گلوبالیستها است و در میز مذاکره برای پیروز شدن در مناقصه از مریم رجوی می‌خواهد پیشی بگیرد …”

این سلطنت‌طلب مقیم اروپا که در ماه‌های گذشته به جمع مخالفان جدی «ربع پهلوی» پیوسته است، درباره دلیل تولید برنامه‌هایی مانند «رضا شاه» ، «انتقلاب ۵۷» و «شهبانو» در شبکه «من و تو» گفت: “این شبکه با تولید اینگونه برنامه‌های مستند که دارای کیفیت بالای تصویری هم است، به دنبال آن است که از طریق تطهیر پدربزرگ و پدر و مادر «رضا پهلوی»، در واقع او را تطهیر کرده و جایگاه تضعیف شده وی در بین مردم ایران را به گمان خودشان تقویت کنند …”

این افشاگری «امید دانا» درباره ارتباط «من و تو» با «ربع پهلوی» با آنکه شاید برای برخی عجیب باشد، اما چندان دور از ذهن هم نیست و از این طریق می‌توان فهمید که شبکه «من و تو» در سالهای اخیر بدون کمترین تبلیغات تلویزیونی، هزینه سنگین تولید برنامه‌های خود، آنهم با کیفیت اچ‌دی (HD) را از کجا تامین کرده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه ضدفرهنگی و ضدایرانی «من و تو» در طول سال‌های فعالیتش، به طور مداوم علیه ارزش‌ها و باورهای ملت ایران سخن گفته و رفتار نموده است. در سالهای اخیر اسناد مختلفی از وابستگی این شبکه به سرویس‌های جاسوسی بیگانه از جمله آمریکا، انگلیس و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme