https://telegram.me/empireoflies

افشاگری پدر رها اعتمادی در خصوص پشت پرده شبکه من‌و‌تو

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: افشاگری ها در خصوص پشت پرده شبکه من‎وتو و برنامه استیج این شبکه روز به روز بیشتر می شود تا جایی که اخیرا حسن اعتمادی پدر رها اعتمادی در مصاحبه ای، افشاگری هایی عجیب در مورد شبکه من‎و‎تو عنوان کرده است. حسن اعتمادی در این مصاحبه اعلام کرده که منبع درآمد شبکه من و تو شخصی نیست بلکه دولتی است.

در کلیپ افشاگری منتشر شده از حسن اعتمادی ، وی که به عنوان یکی از آغازگران شبکه من و تو خود را معرفی میکند، سردبیر اتاق خبر شبکه من و تو نیز بوده است .

حسن اعتمادی در صحبت های خود به وضوح اشاره به روابط شبکه من و تو و پنتاگون آمریکا می کند و اسپانسر اصلی شبکه من و تو را دولت آمریکا میخواند. از صحبت های پدر رها اعتمادی پیداست که شبکه manoto ایجاد شده است تا کشور ایران را به نابودی بکشاند .

حسن اعتمادی دبیر کل حزب سکولار دموکرات ایران در پاریس در این گفتگو می گوید که پس از تعطیلی تلویزیون «آزادی» که بوسیلهء فریبرز عباسی و رضا فاضلی اداره می شد و من نیز در آن برنامه هائی را داشتم،کیوان عباسی، فرزند فریبرز عباسی با من تماس گرفت و اطلاع داد که قصد دارد یک ایستگاه رادیوئی به راه بیاندازد و از من خواست که در مورد بخش خبرهای این رادیو به ایشان کمک کنند.

وی در ادامه می گوید همین تماس ها موجب شد که کیوان عباسی با فرزند من، رها اعتمادی، نیز آشنا شود و چون استعدادهای هنری او را دید از او نیز دعوت به همکاری کرد. در حین تمهید مقدمات این کار، کیوان و رها تصمیم گرفتند بجای رادیو یک تلویزیون اینترنتی ایجاد کنند به نام «ببین تی.وی» که دو سه سالی بکار مشغول بود در اواخر کار تلویزیون مزبور، آقای عباسی به من اطلاع داد که برای براه انداختن یک تلویزیون جدید ماهواره ای، که مرکز آن در لندن خواهد بود، سرمایه دارانی امریکائی را یافته و بمدد آنها قصد دارد با همکاری رها یک رسانهء جوان پسند و امروزی و به اصطلاح به روز را بوجود آورد.

وی توضیح می دهد که بودجه اصلی این شبکه از آمریکا و پنتاگون می آید و این سازمان نظانمی اسپانسر اصلی این شبکه است .

وی می گوید که کیوان عباسی از وی خواسته تا در کار اداره امور اجرائی و خبری این تلویزیون با ایشان همکاری کند. اعتمادی هم چنان توضیح می دهد که تمامی نفرات اولیه تلویزیون من وتو را خودش مصاحبه و استخدام می کرده است.

اعتمادی از تجهیزات این شبکه می گوید که حتی استدیو هایی را دارد که برای فیلم های سینمایی آن را اجاره می دهند. اعتمادی تاکید می کند که شبکه ای با این عظمت و تجهیزات هیچ وقت نمی تواند توسط یه شخص اداره شود بلکه این اسپانسر یک دولت است که بودجه عظیمی دارد و اسپانسر های این شبکه اولین بار رها و کیوان را در آمریکا ملاقات کردند.

وی در این مصاحبه اینترنتی می گوید که رها و کیوان باید بیایند و در خصوص منبع مالی خودشان افشاگری کنند و بگویند که این مبالغ کلان را از کجا گرفته اند.

وی همچنین در خصوص پشت پرده این شبکه می گوید تبلیغات محدود تجاری این شبکه هیچ گاه حتی نمی تواند هزینه برنامه استیج را پرداخت کند چه برسد به یک شبکه که امکاناتی در حد شبکه های بزرگ تلویزیونی دارد. وی در ادامه میگوید نهاد هایی که از این شبکه حمایت می کنند با اهداف سیاسی این حمایت ها را انجام می دهند و دلیل افزایش برنامه های سیاسی در این شبکه همین موضوع است و در ماه های اخیر به روشنی می بینیم که این تغییر سیاست در این شبکه به وضوح قابل مشاهده است. وی هم چنین می گوید هدف نهایی این شبکه نابودی و پس زدن حکومت ایران است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme