https://telegram.me/empireoflies

افشاگری همسر سالومه سید نیا در خصوص گرایشات جنسی او

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:“سالومه سیدنیا” یکی از مجریان من‌و‌تو که تا کنون در برنامه هایی مثل سالی تاک ،جواب با سالومه و استیج سعی در جذب مخاطب برای شبکه من و تو را داشته است چند سال پیش با فردی در همین شبکه ازدواج نمود.

همسر اول وی برنده مسابقات “آکادمی‌ گوگوش” یعنی سروش تهرانی بود که مدت های عکس های مشترک این دو صفحات شبکه های اجتماعی کارکنان من و تو بود.

سالومه

اما نکته جالب توجه اینجاست که او پس از مدت کوتاهی از سروش تهرانی جدا شد. هیچ کدام از این دو نفر از این جدایی صحبتی به میان نیاوردند. به همین علت کنجکاوی مخاطبان برای این طلاق زود هنگام بر انگیخته شد و کار به جایی رسید که در یکی از برنامه ها سالومه ازدواج خود را انکار کرد و صریحا گفت هنوز ازدواج نکرده و همچنین همه حرف و حدیث ها را شایعه خواند. البته ازدواج نکردن به معنای قانونی در میان کارکنان شبکه من وتو امری عادی است و هر کدام از مردان و زنان این شبکه مدتی را با یکدیگر زیر یک سقف به سر می برند و بلافاصله هم از هم جدا می شوند و اصطلاحا با یکدیگر ازدواج سفید می کنند.سالومه سید نیا هم با افراد بسیار زیادی این تجربه تلخو شیرین را داشته.

سالومه

سالومه

با بالا گرفتن سوال ها و جنجال ها در این مورد چندی پیش همسر سابق سید نیا پرده از حقیقت برداشت و علت جدایی شان را در عکس نوشته ای در شبکه توئیتر انتشار داد . جالب اینجاست که سروش در این متن اسم دو تن دیگر از کارمندان من وتو را در کنار سالومه سید نیا مطرح کرد و آنها را نیز همجنس باز خواند.

سروش تهرانی

او در قسمتی از این متن نوشته است: «همانطور که فهمیده بودم سالومه انتخاب خوبی بود اما بعد از مدت کوتاهی متوجه شدیم گرایشاتمون یکی نیست سالومه مثل سیاوش و آرام گرایشات متفاوتی داشت برای همین در آرامش کامل تصمیم به جدایی گرفتیم.البته وی در پایان با روشنفکر نشان دادن خود آرزو کرده که در ایران هم ازدواج هم جنس گرایان به رسمیت شناخته شود و هر فردی بتواند با هم جنس خود ازدواج کند!!!

البته ناگفته نماند سالومه سید نیا آنقدر که همسر سابق اش می گوید هم جنس باز نیست بلکه رفتار ها وی و تجربیات دیگران و اسناد نشان می دهد وی به مردها بیشتر از زنان برای روابط نامشروع علاقه مند است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme