https://telegram.me/empireoflies

افشاگری نوری‌زاده درباره فرقه رجوی و پاسخ منافقین! + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، این روزها وضعیت منافقین که سالهای به مردم خود خیانت کردند به نحوی شده که بسیاری از ضدانقلاب‌های خارج‌نشین نیز از آنها انتقاد می‌کنند.

علیرضا نوری‌زاده ضدانقلاب فراری و از اعضای سرویس MI6 و مجری شبکه ضدانقلاب “ایران فردا” از جمله افرادی‌ست که این روزها علیه منافقین سخت گفته است. نوری‌زاده چند روز پیش درباره سازمان منافقین و فرقه رجوی در شبکه خود گفت: … تشکیلات سازمان مجاهدین خلق (منافقین) یک سازمان نیست بلکه یک تجارت خانه است و عده‌ای دور هم جمع شده‌اند و پول کافی هم دارند و مشغول تجارت در بانک‌ها و شرکت‌های خارجی و فرودگاه‌های آفریقایی هستند …

علیرضا نوری‌زاده همچنین در جای دیگر به سابقه مسعود رجوی اشاره کرده بود و گفت: مسعود رجوی سرکرده منافقین کسی بود که قبل از انقلاب به زندان افتاد؛ اما به خاطر همکاری با مقامات امنیتی پهلوی سریعا از زندان آزاد شد… مجاهدین(منافقین) در سال ۵۷ یک ساختمانی را جنب سفارت عراق اجاره کرده بودند و آنطور که معلوم بود آنها با مقامات عراقی در ارتباط بودند. همیشه اعضای مجاهدین (منافقین) حالت مظلومانه‌ای در داخل ایران داشتند اما بعد از اینکه قضایای درگیری‌های خیابانی به وجود آمد و رجوی به خارج فرار کرد، فاز کشتار (ترور) توسط مجاهدین (منافقین) در داخل ایران شروع شد

اذعان نوری‌زاد به عنوان عامل سرویس جاسوسی انگلیس (MI6) به ترور مردم بیگناه ایران در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی توسط منافقین، خشم آنها را در برداشت و برخی اعضای فرقه رجوی نوری‌زاد را تهدید کردند.

در ذیل فیلمی مربوط به چندی پیش و سخنان علیرضا نوری‌زاده درباره مسعود رجوی و منافقین آمده است. این فیلم منافقین طی نامه‌ای با شدیدترین الفاظ نوری‌زاده را مورد خطاب قرار داده‌اند. جالب اینجاست که نوری‌زاده تمام نامه و حتی فحش‌ها به خود و خانواده‌اش را می‌خواند !

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme