https://telegram.me/empireoflies

افشاگری مدیر تلویزیون «اندیشه» علیه همایون / دُرمانی ثروتش را از کجا آورد!؟

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته پیش «شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» یکی دیگر از مدیران تلویزیون‌های لس‌انجلسی یعنی «نادر دُرمانی» مدیر شبکه «اندیشه» را هدف قرار داد و علیه او دست به افشاگری کرد.

همایون که پیشتر در معرض افشاگری‌های «مهدی آقازمانی» مشاور «ربع پهلوی» و از مجریان تلویزیون «اندیشه» قرار گرفته بود، در یکی از ویژه برنامه‌های تلویزیونش با حضور «عباس پهلوان» و «پرویز قاضی میرسعید»، حملات تندی علیه مدیر تلویزیون «اندیشه» انجام داد و گفت: “.. چرا باید یک تلویزیونی که علیه جمهوری‌اسلامی است و مدیرش فردی تاجر و شناخته شده‌ای در کانادا می‌باشد، کسی این نام (دُرمانی) را در کانادا نمی‌شناسد. در حالی که ایشان دوازده سال است که صاحب تلویزیون سیاسی است، تاکنون پیام سیاسی علیه جمهوری‌اسلامی داده، اما تصویرش پخش نشده است! …”

مدیر تلویزیون «کانال یک» علنا دُرمانی را در دو موضوع مورد اتهام قرار داد و او را دروغگو نامید. به گفته همایون، در مورد اول دُرمانی در موضوع اخراج «فرامرز فروزنده» از تلویزیون اندیشه به دروغ گفته که «ربع پهلوی» دستور اخراج فروزنده را داده، در حالی که خودش عامل اخراج مجری اخراجی تلویزیون «اندیشه» بوده است. در مورد دوم هم «شهرام همایون» «نادر دُرمانی» را متهم کرده که به دروغ به «امیرعبای فخرآور» گفته که «فرح پهلوی» مسبب سانسور کتاب او در رسانه‌های اپوزیسیون بوده است.

همایون در پایان برنامه جنجالی‌اش، خبر از امضای طوماری توسط او و برخی از عوامل شبکه «کانال یک» و دیگر همفکرانش داد که در آن سوالاتی از دُرمانی مطرح کرد. در این طومار از «نادر دُرمانی» خواسته شده از مخفی کاری دست بردارد و تصویر خود را به‌طور رسمی نشان دهد. همچنین از دُرمانی خواسته شده تا درباره موضوع اخراج فروزنده و ادعایش درباره سخنان فرح در موضوع بایکوت کتاب فخرآور، شفاف‌سازی نماید.

پس از این سخنان «شهرام همایون»، چند روز بعد، «نادر دُرمانی» با انتشار بیانیه‌ای که توسط یکی از مجری‌های «اندیشه» از این تلویزیون خوانده شد، پاتَک شدید به همایون زد و با بیان اینکه فردی بدنام و بی‌اعتبار در تلویزیونی بی‌اعتبارتر آگاهانه مطالب دروغی علیه شبکه اندیشه مطرح کرده، همه ادعاهای همایون را رد کرد و او را فردی بی‌سواد نامید.

دُرمانی ادعاهای فخرآور درباره توصیه «فرح پهلوی» به رسانه‌های اپوزیسیون برای سانسور کتاب «رفیق آیت‌ا…» را “دروغ کثیف” دانست و هدفش برهم زدن رابطه خوب بین «نادر درمانی» و خاندان پهلوی بوده است. مدیر تلویزیون «اندیشه» ادعاهای «شهرام همایون» درباره نقش «ربع پهلوی» در اخراج فروزنده از تلویزیونش را هم کذب دانست.

مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب «اندیشه» با بیان اینکه در سالهای اخیر چندین میلیون دلار برای تلویزیونش خرج کرده است، اما به این موضوع اشاره نکرد که اینهمه پول را از کجا آورده و با چه هدفی این مبلغ هنگفت را خرج نموده است؛ آیا یک ضدانقلابِ سلطنت‌طلب برای رضای خدا موش می‌گیرد!؟

«نادر دُرمانی»، در ادامه بیانیه خود، همایون را فردی شیاد نامید و گفت: “او با پرچم (شیروخورشید) گذاشتن در برنامه‌هایش دنبال سرکیسه کردن حامیان سالخورده خاندان پهلوی است … بسیاری از افراد در تماس با ما داستان‌های زیادی از (فساد) او گفته‌اند که در زمان مقتضی بیان می‌کنیم … او بیشترین آسیب به آبروی اپوزیسیون وارد کرده است، طوری که مهران مدیری کارگردان ایرانی فیلمی معروف به دلیل کلاه‌برداری و شیادی درباره او ساخته است …”

مدیر تلویزیون «اندیشه» با افشای درخواست مبلغ ۲۰ هزار دلار از سوی همایون برای مصاحبه با «ربع پهلوی» و ارتباط مخفیانه او با «امید دانا»، تصریح کرد: “همایون یک شارلاتان و عامل بی‌آبرویی اپوزیسیون است. حتی هدف سفر اخیر او به قاهره مانند سفرش به میامی جنبه مالی داشت …”

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme